Перші кроки нової влади Шевченківського району
В Шевченківській РДА відбулася перша робоча нарада з керівниками комунальних підприємств та підрозділів, які відповідають за життєдіяльність району. Новий голова Петро Пантелеєв доручив в найкоротші терміни провести аудит діяльності житлово-комунальних підприємств, виконати ревізію приладів обліку теплової енергії, а також розробити механізм доступу мешканців району до інформації про доходи і витрати коштів ЖЕКами по кожному будинку.
«... наше завдання зробити все, щоб пом'якшити негативний вплив від підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, яке відбудеться влітку.Всі наявні лічильники теплової енергії негайно перевірити і привести в робочий стан.Показники витрат тепла це відкрита інформація,і мешканці повинні мати змогу їх перевірити. Доходи і витрати ЖЕКів теж не можуть бути таємницею за сімома печатями. Кожен житель сьогодні хоче розуміти за що він сплачує чималі кошти і наше завдання зробити цю інформацію доступною!», - зауважив очільник району.
Також, в травні заплановано провести балансові комісії по кожному ЖЕКу але не традиційно, а з участю громадськості відповідних мікрорайонів.