Головна  →  Оголошення  →  19 березня 2019

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

Шевченківська  районна в місті Києві державна адміністрація, з урахуванням пропозицій діючої Громадської ради при Шевченківській РДА, розпочинає процедуру формування нового складу Громадської ради при Шевченківській  райдержадміністрації відповідно до порядку, передбаченого чинною редакцією постанови № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

З 19 по 25 березня 2019 року (крім вихідних днів) з 10:00 до 13:00 та з 14:00 до 16.00 за адресою: вул. Б.Хмельницького, 24, (6 поверх, каб. 617) працівниками відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю проводитиметься прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства (які зареєстровані згідно чинного законодавства і проводять діяльність на території Шевченківського району міста Києва) для роботи в ініціативній групі по підготовці установчих зборів з формування  нового складу Громадської ради на 2019-2021 рр.

Зокрема, необхідно надати заяву від інституту громадянського суспільства, на адресу голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, з клопотанням розглянути можливість включення представника вашої організації до ініціативної групи із підготовки установчих зборів з формування  нового складу Громадської ради на 2019-2021 рр.

До заяви додається інформація від інституту громадянського суспільства про здійснення громадської діяльності на території Шевченківського району та згода від делегованого представника на обробку його  персональних даних.

Заява подається на офіційному бланку інституту громадянського суспільства, із обов‘язковим зазначення ЄДРПОУ організації, контактної інформації і підтверджується печаткою (в разі її наявності).

Для отримання додаткової інформації, пов’язаної з процесом формування нового складу Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації звертайтеся до відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю за телефонами 235-10-61, 234-16-80.

Перейти до спискуВерсiя для друку