Головна  →  Новини  →  2 грудня 2021

В бібліотеці ім. І. Котляревського відбулась година патріотичного виховання «Майдан. Свідчення. Пам’ять» , присвячену 8-й річниці Революції Гідності.

2 грудня бібліотекарі разом з учасниками Революції Гідності Юлією Смірновою та Іваном Піштою здійснили бібліодесант до школи № 97 ім. Олени Теліги, щоб розповісти про буремні події 2013-2014 років, вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні, навчитися розрізняти правду про Євромайдан від фейків, які на превеликий жаль, все ще мають місце в інформаційному просторі.

Юлія та Іван з перших днів були на Майдані, їм довелося не лише побачити та відчути все самим, а й втрачати друзів. І хоч під час діалогу з восьмикласниками їм довелося пережити ці емоції знову, але хто як не вони відкриють сторінки правдивої  історії України юному поколінню.

Варто зауважити, що Іван і Юлія ще з 2014 року є відомими волонтерами, які здійснюють допомогу армії, військовослужбовцям в шпиталях, сиротам.  Учнівський і педагогічний колектив школи № 97 теж дуже активно займається волонтерством, тож дякуємо їм за небайдужість. Бібліотекарі щиро дякують всім учасникам розмови та зичать невичерпної енергії в усіх їх справах. БІльше фото тут

Перейти до спискуВерсiя для друку