Головна  →  Оголошення  →  20 грудня 2022

Інформація про отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ПрАТ «КИЇВСЬКА ОВОЧЕВА ФАБРИКА»

ПрАТ «КИЇВСЬКА ОВОЧЕВА ФАБРИКА» повідомляє про наміри отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарного джерела топкової, що розташована за адресою: м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Академіка Туполєва, 12, літ. «Н».

Основна діяльність - оптова торгівля фруктами й овочами (46.31).

Підприємство віднесено до третьої групи за ступенем впливу об'єкту на забруднення атмосферного повітря та потребує взяття на державний облік за обсягами потенційних викидів забруднюючих речовин в атмосферу.

З метою отримання Дозволу нами була проведена Інвентаризація викидів забруднюючих речовин та розроблені Документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами нашого підприємства.

При проведення вищевказаних робіт встановлено, що на підприємстві налічується одне стаціонарне джерело викиду для опалення адміністративної будівлі, а саме: водогрійний котел типу «КТН-98р», паливо – дрова.

У процесі експлуатації котла вплив на забруднення повітря буде здійснюватися від оксидів азоту, оксиду вуглецю, речовини у вигляді суспендованих твердих часток, діоксид сірки, а також від парникових газів.

Потенційні обсяги викидів становлять - 0,482 г/с та 58,4 т/рік, без парникових газів (вуглецю діоксид, азоту (1) оксид (N2O), метану) – 0,295 т/рік.

Нормативна санітарно-захисна зона топкової не встановлюється.

За результатами розсіювання, вклад підприємства в існуючий рівень забруднення атмосферного повітря по всіх речовинах нижчі від допустимих.

Зауваження та пропозиції щодо намірів приймаються в місячний термін після публікації оголошення до Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) за адресою: 04080, м. Київ, вул. Турівська, 28, тел. (044) 366-64-10 (-11), e-mail: [email protected]

Перейти до спискуВерсiя для друку