Година пам'яті «Бабин Яр: історія та долі» в бібліотеці ім. А. Костецького для дітей
80 років тому сталась одна з наймасштабніших трагедій не тільки Європи, а і людства взагалі, адже Бабин Яр - один з найстрашніших і найвідоміших символів Голокосту.
Традиційно в останні дні вересня до бібліотеки ім. А. Костецького запрошують читачів, щоб познайомити з однією з найтрагічніших сторінок в історії нашої Батьківщини — вересневими подіями 1941 року у Бабинім Яру.
23 вересня семикласники гімназії № 154 стали учасниками години пам’яті «Бабин Яр: історія та долі» за участі заступника Генерального директора з наукової роботи Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» Ткачука Андрія Платоновича. Його розповідь пробудила у душах дітей зацікавленість і співпереживання, адже вона була основана на сповнених болю від пережитого спогадах людей, яким тоді вдалося вижити завдяки допомозі та підтримці співвітчизників. Розповідь історика, хвилюючі кадри фотохроніки, книги, представлені на виставці «Їх тисячі лягло у Бабин Яр глибокий» дали змогу відчути весь трагізм тих подій. Більше фото ТУТ
Історія Голокосту, Бабиного Яру в минулому сторіччі страшна і повчальна. Нинішні покоління мають знати всю правду про одну з найбільших трагедій людства. Десятки тисяч жертв - це реальна ціна за людську безвідповідальність і маніакальне бажання панувати над світом. І усвідомлювати це важливо не тільки дорослим громадянам країни, а й підростаючому поколінню українців.