25 лютого у школі І-ІІІ ступенів №175 відбувся захід для вчителів історії та правознавства району «Панорама методичних знахідок «Нові можливості вивчення історії та правознавства в школі»


Урок є основною організаційною формою освітнього процесу. Правильна його побудова має не тільки навчальне, а й виховне значення, допомагає формуванню компетентностей учнів, їх готовності до застосування здобутих знань на практиці. Цьому сприяє і використання учителями інноваційних методів та прийомів на уроках.
25 лютого у школі І-ІІІ ступенів №175 відбувся захід для вчителів історії та правознавства району «Панорама методичних знахідок «Нові можливості вивчення історії та правознавства в школі».
Учитель Павловська К.Г. розповіла присутнім про новітні засоби, методи і прийоми, що вона використовує на уроках: створення кластерів, сторітелінгів, фішбоунів; використання стратегії розвитку критичного мислення (РАФТ), застосування навчальних програм для інтерактивного наповнення уроку, зокрема, Learning Apps.org, освітньої платформи Classtime тощо.
Учні 8 класу представили на розсуд присутніх фрагмент уроку із використанням методу «сторітелінг» за темою: «Гетьманші України».
Також присутні педагоги спробували практично попрацювати над запропонованими завданнями, а саме: створювали власні творчі роботи на запропоновані історичні теми методом «кластер», користувалися методичним прийомом «фішбоун», працювали на платформі Classtime.
Використання новітніх методів і прийомів сприяє активності учнів для засвоєння ними ключових компетентностей.