КМДА Київська міська державна адміністрація


14 листопада 2023

Спортсмени збірної команди України, керівники ДЮСШ №20 і №24 Шевченківського району здобули перемогу на Чемпіонаті світу з Української боротьби на поясах

Відбувся чемпіонат світу з Української боротьби на поясах який проходив в місті Б’єльсько-б’яла (Польща). Більше фото за посиланням

Нам приємно ВІТАТИ директорів спортивних шкіл Шевченківського району міста Києва, які відстоювали честь України на чемпіонаті світу 2023 року та водночас є діючими спортсменами збірної команди України. Учасники змагалися у двох стилях – вільному та класичному.

В абсолютній ваговій категорії з Української боротьби на поясах (класичний стиль) ЧЕМПІОНОМ СВІТУ став АНДРІЙ НІКІТЧЕНКО – виконувач обов’язків директора Дитячо-юнацької спортивної школи № 24 Шевченківського району міста Києва!

СРІБНИМ ПРИЗЕРОМ став ІГОР КОВАЛЬ – директор Дитячо-юнацької спортивної школи № 20 Шевченківського району міста Києва!

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація пишається такими спортсменами та фахівцями, які подають особистий приклад юним спортсменам та в черговий раз доводять, що Україна – незалежна, вільна, сильна!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.