Віталій Кличко зустрівся з очільниками Світового Конгресу Українців
Україна має докласти всіх зусиль, аби стати членом ЄС та НАТО. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час зустрічі з очільниками Світового Конгресу Українців, що відбулася у Києві. У ній, зокрема, взяли участь Президент Світового Конгресу Українців Павло Ґрод, віце-президент СКУ з операційних питань Зенон Потічний, виконавчий директор СКУ Марія Купріянова, директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук та політичний радник Світового Конгресу Українців Тиміш Мартиненко-Кушлянський.
«У мене ніколи не було і немає сумнівів, що майбутнє України – в спільноті демократичних націй. Я ніколи не змінював свого переконання – Україна має бути членом ЄС та НАТО. Російська агресія, якій наша держава протистоїть вже понад 7 років, – це ще одне свідчення того, що доцільно і необхідно, аби Україна стала повноправним членом НАТО», – підкреслив Віталій Кличко.
Він також наголосив, що українська влада має активніше протидіяти пропаганді й інформаційним маніпуляціям з боку російського агресора.
«Пріоритетом державної політики має стати протидія російському «зомбуванню» й маніпуляціям, які, на жаль, мають прояви і всередині нашої країни, і за її межами. Російська Федерація виділяє величезні суми, щоб впливати на свідомість людей. Це дуже небезпечна і потужна зброя, і ми всі маємо докласти зусиль, аби якомога ефективніше і системніше протидіяти таким спробам», – сказав Віталій Кличко.
У відповідь Президент Світового Конгресу Українців Павло Ґрод зазначив, що така протидія є також одним із завдань Конгресу.
«Ми мусимо підвищити рівень політичної зрілості громад у багатьох країнах. Так сталося, що українські громади в Північній Америці та Австралії є більш незалежними в цьому контексті і згуртованими. І можуть доносити свою думку до очільників своєї держави. Натомість, деякі громади, наприклад, в Європі досить слабко впливають на суспільну думку щодо України та її перспектив членства в ЄС та НАТО», – сказав Павло Ґрод.
Серед інших завдань СКУ він назвав визнання Голодомору українців у світі, лобіювання інтересів України і донесення правди про історію України і її сьогодення.
«Ми готові надавати підтримку – фахову, фінансову та інформаційну, аби світ відкривав для себе справжню історію нашої держави, а не спотворену нашими ворогами. Але це має відбуватися на рівні держави. Дуже багато етнічних українців, що живуть закордоном, хотіли б долучитися і готові допомагати», – наголосив Павло Ґрод.
На зустрічі мер Києва та очільники Світового Конгресу Українців також обговорили питання залучення іноземних інвестицій в економіку української столиці та можливість залучення фахівців із української діаспори для вирішення багатьох питань – від боротьби з корупцією до реалізації реформ.
За інформацією: https://kyivcity.gov.ua