Шевченківський район Києва це не тільки парки, сквери та стадіони… (ВІДЕО)
Днями голова Шевчекнківської райдержадміністрації Олег Гаряга відвідав публічне акціонерне товариство «Науково-технічний комплекс «Електронприлад». ФОТОЗВІТ
Під час робочого візиту очільник району ознайомився з діяльністю заводу, його виробничо-технологічними потужностями з інженерно-авіаційного забезпечення, а також поспілкувався з працівниками підприємства.
«Приємно, що один з найбільших науково-технічних комплексів нашої країни – «Електронприлад» знаходиться саме в Шевченківському районі столиці і вже понад 73 років працює на користь нашої держави та й не тільки. Працівники розробляють прилади для літаків, гелікоптерів, військової техніки, випускають апаратуру космічного напряму та навіть виробляють прилади для такої галузі, як електроенергетика. А тепер коротко і конкретніше - ті самі «чорні скриньки», про які ми неодноразово чули в новинах і без яких не мають права літати літаки - розробляють саме тут!», - прокоментував Олег Гаряга.
Також голова Шевченківської райдержадміністрації зазначив: «Круто, що підприємство розвивається, йде «нога в ногу» з сучасними високотехнологічними стандартами і неймовірно радує, що працювати сюди пліч-о-пліч з досвідченими професіоналами приходить молодь. Це доказ того, що українські молоді таланти дуже потрібні тут, у себе вдома, на Батьківщині. І для них тут є і робота, і місця, і перспективи. Най так буде і надалі. А ми докладемо зусиль щоб було навіть краще».
Під час робочої зустрічі з в.о. генерального директора ПАТ «НТК «Електронприлад» Ласлом Яцком очільник району обговорив проблемні питання, які виникають у процесі роботи державного підприємства та обміркували подальші кроки щодо їх можливого вирішення.
Зазначимо, що ПАТ «НТК «Електронприлад» - український науково-технічний комплекс, який виготовляє продукцію двох категорій: вироби військової авіації та вироби цивільної авіації.
Розроблені і виготовлені вироби встановлюють практично на всіх літаках АКБ імені Мікояна, Сухого, Яковлєва та на багатьох літаках і вертольотах АКБ імені Антонова, Туполєва, Ілюшина, Мясищева, Бериева, Камова, Міля. Тисячі систем, комплексів і приладів, створених в ПАТ «НТК «Електронприлад», експлуатуються і сьогодні в багатьох країнах світу.