Протидія торгівлі людьми — виклик сьогодення
Опубліковано 23 січня 2015 року о 14:38
Вже традиційно в Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації відбувся круглий стіл з теми: «Консолідація державних та громадських зусиль у протидії торгівлі людьми».
На захід були запрошені представники структурних підрозділів райдержадміністрації (управління освіти; центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; служба у справах дітей) та громадські організацій.
На початку круглого столу начальник управління праці та соціального захисту населення Давиденко Віктор Іванович вручив сертифікати учасникам, які взяли участь у серії семінарсько-тренінгових занять «Впровадження гендерних підходів у різних сферах діяльності міста».
Далі, вступне слово надали голові правління ГО Фундація «Гармонізоване суспільство» Грищенко Наталі Степанівні, яка презентувала проект «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні». Метою цього проекту є посилити обізнаність населення щодо існуючого державного механізму надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. Наталя Грищенко зазначила, що Україна займає 1 місце серед держав Південно-Східної Європи за кількістю жертв торгівлі людьми.
Координатор по превентивній роботі Міжнародної громадської організації «Кампанія А 21- відміна несправедливості у 21 сторіччі» Юлія Саченко розповіла про ключові завдання громадської організації, а також надала невтішну статистику за якою понад 120 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Доповідач також подякувала керівництву Шевченківської адміністрації за підтримку та допомогу в організації щорічних акцій та в можливості проводити профілактичні заходи серед молоді.
Засідання круглого столу пройшло активно, плідно та результативно. Наприкінці дискусії присутні дійшли висновку, що проведення превентивної роботи в громаді здатне значно мінімізувати ризики, пов'язані із потраплянням наших співвітчизників в ситуацію торгівлі людьми.