Нові молодіжні тренди в дії
6 лютого 2020 року у стінах Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся молодіжний Акваріум щодо обговорення плану спільних молодіжних та студентських заходів у 2020 році.
Участь у заході взяли активісти органів студентського самоврядування та представники адміністрації 15 вищих навчальних закладів, розташованих на території Шевченківського району м. Києва, зокрема, Київського Національного університету ім. Т. Шевченка, Київського державного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, Київський університет імені Б. Грінченка, Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.
Учасників Акваріуму привітав заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олег Чуздюк, який ініціював впровадження пілотного проекту «Молодіжна бізнес-школа» - зустрічі студентської молоді з провідними керівниками підприємств та бізнес-структур, фахівцями рекрутингових агенцій, спрямовані на зростання мотивації випускників вишів шукати роботу та робити кар’єру саме в Україні.
Також взяти участь у дискусії погодилися представники партнерських організацій. Катерина Яковенко – представник громадської організації «Компанія А21-відміна несправедливості у 21 сторіччі», запропонувала студентам долучитися до міжнародного молодіжного руху аболіціоністів - прихильників боротьби з торгівлею людьми. Світлана Крупчан - керівник ОСН «Комітет мікрорайону «Сирець-1» Шевченківського району, та начальник відділу у справах молоді та спорту Юлія Шевцова презентували спільний проект Форуму творчої молоді у Сирецькому парку, який планується реалізувати у червні цього року в рамках відзначення Дня молоді.
Заступник директора з виховної роботи Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Степаненко Наталія поділилася досвідом спільної з відділом у справах молоді та спорту організації та проведення студентського турніру з інтелектуальних ігор «STIG», запропонувала розширити формат й запросила до участі вищі навчальні заклади ІІI-IV рівня акредитації.
Запропонований формат зустрічі дозволив взяти участь у обговоренні всім присутнім – від студента до проректора, узгодити різні точки зору, від лідерів громадськості до працівників райдержадміністрації. Процес прийняття рішень виявився прозорим, дозволив вибудовувати довірливі стосунки і спростити складні питання.