Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Навігатор на 22-ге жовтня: куди піти у Києві

Опубліковано 22 жовтня 2019 року о 10:00
фото

Вівторок обіцяє бути насиченим! Сьогодні на вас чекають презентація повного факсимільного видання унікального кирилично-глаголичного рукописного Реймського Євангелія, майстер-клас про емоційне вигорання, лекція про мозок та мистецтво, нова концертна програма хітів від Академічного камерного хору «Хрещатик», розмова про творчість Василя Стуса та багато іншого. 

ДЕНЬ ОСВІТНІЙ.

Виставка «Мiжнародна освiта»

Учасники виставки – рейтингові університети та бізнес-школи Європи, Канади та США. В програмі: спілкування з викладачами вузів світу у форматі «питання – відповідь»; підготовка до вступу: програми й курси; інформація про секрети складання екзаменів TOEFL, IELTS, GMAT; все про гранти і правила прийому в 2020 році.
Під час заходу ви зможете скласти власний рейтинг навчальних закладів, порівнявши вимоги приймальних комісій. Крім того, ви дізнаєтесь, як скласти іспити в топ-університети, і прослухаєте захоплюючі майстер-класи і презентації.  О 19.00 запрошують на лекцію пані Гізели Ціммерманн «Study in Germany».

Коли: 16.00 - 20.00
Де: «Hyatt Regency Kiev», вул. Алли Тарасової, 5
Вхід вільний, реєстрація 


ВЕЧІР З ФОТОМИСТЕЦТВОМ.

Відкриття фотовиставки Олександра Пежанського "Зловити мить"

На виставці глядачі зможуть побачити унікальні світлини Гуцульщини 1930-х років. Фотографія була одним із захоплень Олександра Пежанського. Він – активний член Українського фотографічного товариства (УФТ), одним із перших у Галичині зацікавився кольоровою фотографією, брав участь у багатьох виставках УФТ у Львові, а після радянської окупації — у виставках Товариства в США. За чорно-білу світлину під назвою «Спрацьовані руки» здобув першу нагороду на виставці у Нью-Йорку. Друкував роботи у журналі Спілки українок Америки, в інформаційному листку Українського конгресового Комітету Америки. 

Коли: о 18.00
Де: Fulbright Ukraine, вул. Експланадна, 20, офіс 904
Вхід вільний


ВЕЧІР ІСТОРИЧНИЙ.

Презентація повного факсимільного видання Реймського Євангелія

Проєкт повного факсимільного видання унікального кирилично-глаголичного рукописного Реймського Євангелія, що зберігається у муніципальній бібліотеці м. Реймс (Франція), реалізовано Національним заповідником «Софія Київська» у співпраці з видавництвом «Горобець» у рамках видавничого проекту «Повертаємо в Україну культурну спадщину».
Презентоване факсимільне видання складається з двох частин. У першій частині відтворені сторінки рукописної пам’ятки обох частини — кириличної ХІ ст. та глаголичної ΧΙV ст., тобто у тому вигляді, у якому книга зберігається нині. У другій частині містяться результати сучасного вивчення рукописної пам’ятки українськими науковцями, що розкривають кодикологічні, палеографічні, мистецькі та мовні (кириличної частини) особливості кодексу, історію його створення, побутування та вивчення.

Коли: о 18.00
Де: Національний заповідник «Софія Київська», вул. Володимирська, 24
Вхід вільний


ВЕЧІР ПСИХОЛОГІЧНИЙ.

Емоційне вигорання. Як не згоріти вщент?

Про що поговорять: де шукати фінансову, адміністративну, емоційну та соціальну мотивацію,  як боротися з симптомами вигорання: агресія, втома, дегуманізація тощо, чи можливо ідентифікувати і ліквідувати вигорання ще на ранніх стадіях,  які є основні ознаки, етапи, передумови та причини емоційного вигорання, що робити з вигоранням? Емоційна, інформаційна і комунікаційна гігієна, емоційне вигорання — це не тільки про особисте життя. Це і про бізнес, де важливо мотивувати своїх підлеглих або колег.

Коли: о 19.00
Де: ЦеХАБ Київ, вул. Хрещатик, 29
Вхід вільний, реєстрація 


ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ,

Як мозок створює мистецтво: пошук емоції

Найпростіші емоції допитливості, страху, гніву, радості, що з'явились у тварин вже на ранніх етапах еволюції — в людській культурі постійно провокують появу найрізноманітніших феноменів, які прискіпливо фіксує мистецтво. Якщо подивиться на історію, то наука вивчає емоції зовсім недавно, а мистецтво з моменту свого виникнення. Звичайно цей досвід необхідно інтегрувати і тому на лекції спробують подивитися на емоції очима і вчених, і художників.

Коли: о 19.30
Де: Простір "Між вухами", вул. Козацька, 119 А
Вартість квитків: 350 грн.

Роман Клочко презентує «Домівку для минулого» у Києві

Що таке музеї та як вони з'явилися? Чому пектораль порівнюється з новорічною листівкою? Де знаходиться реальний музей вигаданої людини? Звідки починається історія музеїв просто неба? Чому деякі музеї називають музеями-енциклопедіями? Як музейники створюють експозиції? На ці та багато інших запитань відповіді можна отримати в самого автора. Книжка адресована широкій читацькій аудиторії.

Коли: о 18.30
Де: Освіторія, вул. Московська, 8
Вхід вільний


ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.

STARS A Cappella Battles 22 жовтня

«STARS – A Cappella Battles» – нова концертна програма від Академічного камерного хору «Хрещатик», за мотивами визнаної класики, всесвітніх хітів, преміальних саундтреків і, навіть, гарячої попси. Щедре розмаїття шедеврів від зіркових авторів і яскравих аранжувальників, класичних і сучасних творів, різних за жанрами і формами, протиставлених в емоційних a cappella батлах, у манері академічної хорової мініатюри. 

Коли: о 19.00
Де: Будинок Актора, Ярославів Вал, 7 
Вартість квитків: 80-150 грн.

«Присвята Ференцу Лісту». Дьордь Оравец (фортепіано)

 

У виконанні угорського піаніста Дьордя Оравеца в супроводі Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України звучатиме музика угорського композитора-класика Ференца Ліста. Цей концерт - присвята композитору-легенді, реформатору фортепіанного виконавства - відбудеться саме в день народження Ференца Ліста, якого кияни чули особисто майже 200 років тому.

Коли: о 19.00
Де: Національна філармонія України, вул. Володимирський узвіз, 2
Вартість квитків: 80-400 грн.


ВЕЧІР ЛІТЕРАТУРНИЙ.

Василь Стус: між політикою і поетикою

Стус вважається одним із найсильніших авторів в історії української літератури, загалом щедрої на добру поезію. Але парадокс: про нього чимало знають, проте вкрай погано власне читають. І чи не впершу чергу це пов’язано зі ступенем заполітизованості фігури поета.
На зустрічі поговорять Стуса як Шевченка 20 століття;  Стуса як складного поета, який не зводиться до таборів і заслання; життєтворчість Стуса: біографія, яку великою мірою він собі обрав сам; Стуса на інших великих національних поетів 20 століття (Тракль, Целан, Лорка, Пастернак, Еліот, Рільке), і чому на їхньому тлі він геть не губиться; Стуса і українську класику; Стуса і сьогоднішню культуру: чому його треба читати, а не просто знати.

Коли: о 19.00
Де: INVERIA flow space, вул. Володимирська, 49А
Вартість квитків: 400 грн.

Презентація «Жахи з минулого»

 

Перекладач  Петро Таращук, розповість про особливості перекладу книг-жахів, основні лейтмотиви подібних творів та про свої враження від роботи над одним із них. Страхітливі таємниці, міфологія, нездоланні чари, привиди минулого і страховиська теперішнього, правильний і неправильний вибір у критичних ситуаціях – лише стислий перелік усього, з чим стикаються персонажі творів, а заради того, щоб історія могла зватися «горрором» їм доводиться переживати чимало всіляких жахіть.

Коли: о 19.00
Де: Книгарня "Є", вул. Хрещатик, 46
Вхід вільний


ВЕЧІР В ТЕАТРІ,

Прем'єра вистави Голоси в Києві

Ця вистава — спроба розібратися, що з нами сталося під час війни, спроба дослідити еволюцію людини на війні та поза війною, спроба донести до всіх нас просту думку: війна нікуди не зникла, вона серед нас. "Голоси" — точно не героїчна сага про сонечок та страждальців ветеранів. Це пряма мова — нас, звичайних людей, які потрапили в екстремальні умови війни.

Коли: о 19.00
Де: Будинок Звукозапису Українского радіо, вул. Леоніда Первомайського, 5
Благодійний внесок: 200 грн., реєстрація 

Слава героям

Остап і Андрій – ветерани Другої світової, у виконанні їх «онуків», 30-річних акторів. Але Остап воював за незалежну Україну у складі Української Повстанської Армії (УПА), боровся із радянськими і фашистськими окупантами. Андрій – був у лавах радянської Червоної Армії, яка боролася і проти УПА, і проти фашистів. Остап і Андрій вперше у житті віч-на-віч зустрілися у лікарняній палаті, у черзі на операцію на серці. І колишня війна знов стає реальністю. У Остапа є онука Ганна, а у Андрія є син Петро. Але у них такі різні долі. Чи є шанс у їх кохання?

Коли: о 19.00
Де: театр Золоті ворота, вул. Шовковична, 7-а
Вартість квитків: 400 грн.


ВЕЧІР В КІНО.

Той, хто дні стер


Фільм про забуття і пам'ять. Коли люди забувають минулу війну - отримують нову.  Головний герой Григорій Павленко – кінематографіст-аматор, ветеран ІІ світової, який знімав життя села і, створивши музей,  беріг пам’ять про  полеглих односельчан. Він так і не дізнався про долю свого правнука Сашка, який пішов воювати в російсько - українському протистоянні . Вся ця історія відбувається в подільському селі Демшин з дивовижною красою Дністровського каньйону. Фільм знімався 10 років і є відчайдушною спробою вирвати хоч зернинку пам'яті у того, хто дні стер...  

Коли: о 19.00
Де: кінотеатр Ліра, вул. Вел. Житомирська 40
Вхід вільний.

За інформацією: https://vechirniy.kyiv.ua


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux