Авіаконструктор Ігор Сікорський – людина, яка з’єднала континенти в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника


«Людина літатиме не на силі своїх мускулів,
а на силі розуму» (І. Сікорський)
21 травня 2019 року в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника відбулася інформаційна година «Авіаконструктор Ігор Сікорський – людина, яка з’єднала континенти», присвячена130-річчю від дня народження славетного сина української землі – видатного киянина, авіаконструктора, творця першого у світі гелікоптера, філософа Ігоря Івановича Сікорського.
На зустріч з учнями 10-х класів спіціалізованної школи № 53 завітав Віталій В’ячеславович Татарчук, завідувач відділу історії КПІ Державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ» імені Ігоря Сікорського і розповів багато цікавого про життєвий шлях вченого-винахідника.
Україна подарувала світові багатьох видатних людей, обдарованість яких нерідко зараховують до своїх надбань інші держави. Ігор Сікорський - яскравий приклад такої «міжнародної кооперації», людина, яка з’єднала континенти.
Українці мають всі підстави пишатися Ігорем Сікорським, який народився наприкінці ХІХ століття у Києві (25.05.1889 року на вулиці Ярославів Вал, 15-б), продовжив свою кар’єру авіаконструктора і авіатора на початку ХХ століття у Санкт-Петербурзі та повністю реалізувався як фахівець і людина в середині ХХ століття у Стратфорді.
Життєвий шлях вченого-винахідника – це для нас дороговказ, взірець цілеспрямованості та відповідальності особистості перед цивілізацією.
Детальніше про славетного сина української землі, киянина, «містера Гелікоптер» Америки, засновника власної компанії „Sikorsky eroengineering Corporation“, авіаконструктора, на чиїх машинах літають президенти та пілоти військово-повітряних сил США, про основні досягнення та родину Ігоря Івановича Сікорського ви можете дізнатися, ознайомившись з матеріалами книжкової виставки «Людина, яка підкорила небо» в читальній залі нашої бібліотеки. Родзинкою виставки стала книга «Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес» за редакцією І. В. Шпака.