КМДА Київська міська державна адміністрація


15 листопада 2023

Команда Шевченківської РДА вітає переможців Чемпіонату світу з Української боротьби на поясах

14 листопада, переможці Чемпіонату світу з Української боротьби на поясах Андрій Нікітченко – в.о. директора ДЮСШ №24 та Ігор Коваль – директор ДЮСШ №20 Шевченківського району повернулися із титулами переможців до Києва!

Команда Шевченківської РДА на чолі із Анною Островською - заступницею голови Шевченківського району та молоді шевченківці, спортсмени-початківці району, зустріли чемпіонів та наставників на Київському залізничному вокзалі, щоб особисто ще раз висловити палкі привітання і пошану.

  

Як повідомляв раніше про це Олександр Поповцев на своїй сторінці у Facebook, - "Пишаємося нашими чемпіонами, які прославляють Україну на спортивній арені та є символами натхнення для нашої молоді! Спортсмени збірної команди України, керівники ДЮСШ №20 і №24 Шевченківського району здобули перемогу на Чемпіонаті світу з Української боротьби на поясах, який цього року проходить в Польщі за участі представників 12 країн світу. Чемпіон світу - Андрій Нікітченко. Срібний призер - Ігор Коваль".

Ще раз нагадаємо, що пишаємося нашими спортсменами, адже їх здобутки - джерело гордості та є справжнім втіленням української сили та волі! Із поверненням додому!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.