КМДА Київська міська державна адміністрація


23 червня 2016

Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!
Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми.
Саме суспільство покладає на державних службовців відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.
З особливим теплом ми сьогодні згадуємо сумлінну, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.
Хотілося б сказати найкращі слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь Шевченківського району.
Упевнений, що запорукою успішного виконання намічених вами цілей є ваш професіоналізм, завзяття, старанність та великий практичний досвід, який і надалі буде слугувати на користь людям.
Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно та чесно служити державі та  своєму народу. Ця нелегка праця потребує самовідданості, бажання служити людям та відданості своїй справі.
Бажаю всім вам міцного здоров'я, миру, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім'я великого майбутнього нашої держави.

Сердечно зичу вам і вашим родинам достатку, добра, щастя та задоволення від вашої почесної праці.
 
З повагою
 
Голова
Шевченківської
районної в м. Києві державної адміністрації                              О.ГарягаПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.