КМДА Київська міська державна адміністрація


17 листопада 2023

У Територіальному центрі соціального обслуговування Шевченківського району відбувся «День здоров’я»

16 листопада 2023 року в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченківського району м. Києва (далі – Територіальний центр) за адресою: вул. Сальського Володимира, 33, спільно із БФ «Тримай мою руку» було проведено «День здоров’я». 

Відвідувачі заходу стали свідками цікавої та пізнавальної програми, яку представили самодіяльні артисти – слухачі Університету третього віку Територіального центру. Всі разом присутні шукали відповідь на одвічні питання: що для людини значить здоров’я, як організувати свій день з користю для здоров’я та не допустити в своє життя негатив – шкідливі звички, стрес, депресію.

Однозначна думка всіх учасників заходу полягає в наступному: «Наша доля – в наших руках»!

Учасників заходу привітала директор Територіального центру Віра Охотницька, яка наголосила, що наше цивільне життя сьогодні залежить від воїнів ЗСУ, які зі зброєю в руках відстоюють нашу незалежність та закликала всіх присутніх допомагати нашим захисникам та дотримуватись здорового способу життя.

Приємним сюрпризом став виступ директора БФ «Тримай мою руку» Юлії Сташків, яка привітала учасників Дня здоров’я, передала спортивне знаряддя (каримати, фітболи, палиці для скандинавської ходи) та запросила всіх до столу з солодощами.

 

     При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.