Головна  →  Новини  →  6 грудня 2019

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України!

День Збройних сил України – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Саме в цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії.

Це загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни, і кожен громадянин, незалежно від віку, може долучитися до захисту України в різних своїх можливостях, методах та допомозі.

Я хочу звернутися до всіх військовослужбовців, які щодня вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами.

Тож прийміть від усього серця мої вітання з Днем Збройних сил України!

Величезна подяка волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які  матеріально та морально підтримують Збройні Сили України.

Бажаю всім вам дoбра, рoдиннoї злагoди, здoрoв'я, щастя й нових звершень у благoрoдній справі служіння Україні та її народові.

Слава Україні! Героям Слава!

 З повагою                                                             

Голова Шевченківської районної                                  

в місті Києві державної адміністрації                                                                        Олег Гаряга

Перейти до спискуВерсiя для друку