Головна  →  Новини  →  6 грудня 2018

Привітання голови Шевченківської РДА з Днем Збройних Сил України!

Привітання голови Шевченківської РДА з Днем Збройних Сил України!
Шановні військовослужбовці!
Дорогі захисники Вітчизни!
6 грудня весь український народ щорічно відзначає День народження своїх Збройних Сил. З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника Вітчизни, та бажаю успіху тим, у кого такий іспит ще попереду. Сердечно вітаю ветеранів, учасників  війни, військовослужбовців, воїнів запасу,  усіх захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.
Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів.
На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що ви з честю виконуєте її. Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами. Народ Вам відповідає на це любов’ю та пошаною, адже сила та міць української держави - у єдності армії та народу.
Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди.
Щиро зичу Вам, дорогі друзі, миру та спокою, міцного здоров’я, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку, злагоди Вам та Вашим родинам.
 
З повагою                                                             
 
Голова Шевченківської районної                                  
в місті Києві державної адміністрації                                                                Олег Гаряга
Перейти до спискуВерсiя для друку