Головна  →  Новини  →  21 листопада 2017

Звернення голови Шевченківської РДА з нагоди відзначення дня Гідності і Свободи

Звернення голови Шевченківської РДА з нагоди відзначення дня Гідності і Свободи

Шановні мешканці Шевченківського району!

 

У цей доленосний для України і українців день ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Події двох майданів в Україні стали підтвердженням того, що українці є  сильною, вільною і незалежною нацією. Вперше - на Майдані під час Помаранчевої революції в 2004 році. Вдруге - на Майдані під час революції Гідності 2013-2014 років. Це надзвичайно важкий період та іспит для нашої держави. Українці продемонстрували свою гідність, прагнення до свободи, до незалежності, до європейських цінностей. Ми відродилися як сучасна європейська  нація,  нація  гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.
Сьогодні, всі кому небайдужа доля рідної землі, нашої славної України повинні об’єднати свої зусилля на благо побудови європейської, незалежної, заможної і процвітаючої країни.
З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи вітаю учасників національно-визвольної боротьби, усіх тих, хто стояв на барикадах під час Помаранчевої революції і Революції Гідності, тих, хто нині мужньо боронить рідну землю захищає кордони і відстоює суверенітет держави.
Бажаю всім нам мирного неба над українською землею, міцного здоров’я, добробуту і родинного затишку. Нехай не згасає віра в щасливе майбутнє нашої славної України.
Вічна пам'ять і слава Героям Небесної Сотні, усім тих, хто віддав своє життя за волю, свободу і незалежність країни.
Слава Україні!  Героям слава!  
 
З повагою                                                             
 
Голова Шевченківської районної                                  
в місті Києві державної адміністрації                               Олег Гаряга
Перейти до спискуВерсiя для друку