Головна  →  Новини  →  23 серпня 2017

В Шевченківському районі відбулася церемонія підняття Державного Прапора України

В Шевченківському районі відбулася церемонія підняття Державного Прапора України
Сьогодні 23 серпня 2017 року біля будівлі Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, за участю голови райдержадміністрації Олега Гаряги, громадськості, ветеранів АТО Шевченківського району та керівництва району, відбулась офіційна церемонія урочистого підняття  Державного Прапора України.
З вітальною промовою перед присутніми виступив голова райдержадміністрації Олег Олександрович. Очільник району привітав мешканців та гостей столиці з цією знаменною подією і  наголосив на тому, що наш синьо-жовтий прапор символізує суверенітет України і є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій  державотворення, історії та сьогодення.
Також перед присутніми виступив заступник голови Спілки ветеранів АТО Шевченківського району Кирило Слободянюк. Він зокрема відзначив, що синьо-жовті кольори українського прапора мають велике значення і піднімають бойовий дух бійців, які нині захищають східні рубежі нашої держави і відстоюють незалежність і територіальну цілісність України.
Присутні, хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих за волю та незалежність України.
За давньою традицією, що склалася  у районі, голова райдержадміністрації вручив юним шевченківцям офіційні документи, що посвідчують їх права та обов’язки як повнолітніх громадян незалежної України.
Свої перші офіційні документи отримали Анастасія Бардашевська, учениця школи № 101 і Дмитро Редька, учень школи № 169.
Юні учасники ансамблю «Пульс» виконали цікавий флеш-моб.
В урочистій церемонії брали участь курсанти ліцею-інтернату №23 з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».
Супроводжував церемонію підняття Державного Прапора України військовий оркестр 26-ї  артилерійської бригади м. Бердичів.
 
   Зі святом вас - Днем Державного Прапора України та наступаючим  Днем    незалежності України!
 
Перейти до спискуВерсiя для друку