Головна  →  Новини  →  23 червня 2017

Привітання голови Шевченківської РДА з Днем державної служби України

Привітання голови Шевченківської РДА з Днем державної служби України
 
Шановні колеги, щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!
 
Державний службовець - це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого - несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує професіоналізму, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.
На державних службовців покладено відповідальне завдання - забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен з нас на своєму місці виступає єднальною ланкою між владою і народом, знає біди та проблеми, шукає шляхи їх вирішення. Довіра до влади починається з людини, яка вирішує повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.
Я вірю, що наші спільні зусилля й надалі будуть спрямовані на покращення добробуту громадян та забезпечення їхніх конституційних прав і свобод, стабільний розвиток Шевченківського району та столиці України.
Міцного здоров'я вам, дорогі колеги, щастя, радості, благополуччя у ваших родинах, наснаги, невичерпної енергії та нових здобутків у виконанні почесного і відповідального обов'язку на благо держави та її народу!
 
 
З повагою 
 
Голова Шевченківської районної в
місті Києві державної адміністрації                                        Олег Гаряга
 
Перейти до спискуВерсiя для друку