Головна  →  Новини  →  27 травня 2016

Шановні кияни! Дорогі шевченківці, гості столиці!

Шановні кияни! Дорогі шевченківці, гості столиці!

Щороку наприкінці весни, кияни, сповнені любові та гордості,  урочисто відзначають свято свого рідного міста, прекрасного у будь-яку пору року та за будь-якої погоди. Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня Києва та Дня столиці– нашого стародавнього і вічно молодого міста!
Сьогодні наш Київ святкує 1534-річчя з дня заснування. Попри свій поважний вік, місто з кожним роком стає усе кращим, гостиннішим і квітучишим.
Овіяний легендами й уславлений героїчними сторінками багатовікової історії, Київ давно здобув визнання і захоплення в світі, приваблюючи своєю неповторною красою та гостинністю. Його вулиці дихають історією, а зелені парки та сквери, численні пам`ятки архітектури та музеї охоче відвідують туристи та гості з інших країн.
Успіх і процвітання столиці України – результат спільної роботи всіх киян, шевченківців зокрема. Добросовісна праця робочих і будівельників, учителів і лікарів, працівників житлово-комунального господарства, культури, соціальної сфери, підприємців – усіх, хто віддає свій талант і майстерність рідному місту робить його неповторним. У нас єдина мета – щоб Київ став взірцем добробуту, взірцем сучасного міста з достойним рівнем життя. Разом ми будемо оберігати та  розвивати  його.
Дякую вам за все, що ви  зробили і робите для нашого рідного Шевченківського району, для столиці! Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я,  затишку, щастя, миру, достатку і благополуччя!

 
З повагою
 
Голова Шевченківської
районної в м. Києві
державної адміністрації                                               О. Гаряга
 
Перейти до спискуВерсiя для друку