КМДА Київська міська державна адміністрація


17 листопада 2021

Олег Гаряга: На стадіоні «Старт» розпочинаються будівельні роботи

Олег Гаряга: На стадіоні «Старт» розпочинаються будівельні роботи

Нарешті територію легендарного стадіону «Старт» почали огороджувати парканом, і це пов’язано із початком робіт з комплексної реконструкції та реставрації спортивного комплексу. Про це повідомив голова Шевченківської райдержадміністрації Олег Гаряга під час прямого ефіру у програмі «Київ: Вголос» на ТК Київ. Більше фото ТУТ

Дивіться за посиланням: http://surl.li/asala

Очільник Шевченківського району також повідомив на своїй сторінці у Facebook, що бюрократичні бар’єри подолано – всі погоджувальні етапи з проєктування реставрації легендарного стадіону «Старт» завершені, договір із генеральною підрядною організацією укладений і розпочалися підготовчі роботи до проведення реставрації та реконструкції комплексу стадіону «Старт».

 

Проєкт з відновлення стадіону «Старт» поділений на два етапи:

І етап – це реставрація та часткова реконструкція історичної частини спортивного комплексу (реставрація меморіалу, вхідної брами, спортивного ядра як пам’яток історії, реконструкція існуючих трибун та створення музею історії стадіону).

ІІ етап – це нове будівництво та благоустрій (будівництво мультифункціонального комплексу з підземним паркінгом, льодовою ареною, тренажерними залами, дитячий майданчик, сучасне спортивне містечко з елементами для воркауту, тенісні корти; близько 1,5 га зелених зон і скверів та багато іншого для дозвілля та відпочинку).

Окрім цього, Комунальною організацією «Київгенплан» розроблені рекомендації, які будуть також враховані, щодо пішохідних зон, велодоріжок та транспортної розв’язки навколо спортивного комплексу з урахуванням майбутньої завантаженості.

Читайте також:

Масштабна реконструкція комплексу стадіону «Старт» - 3D візуалізаціяПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.