КМДА Київська міська державна адміністрація


14 вересня 2021

Шевченківська РДА запрошує долучитися до еко-акції в центральних парках в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Шевченківська РДА запрошує долучитися до еко-акції в центральних парках в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

«Побачив? Прибери». 18 вересня 2021 року о 10:00 по всій країні розпочнеться найбільша соціально-екологічна акція року з прибирання зелених зон та благоустрою територій, що відбуватиметься в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

Організатор міжнародної акції в Україні - Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки щодо проведення акції в столиці - Київської міської державної адміністрації, районних в місті Києві державних адміністрації, КО «КИЇВЗЕЛЕНБУД», районних Комунальних підприємств.

Тож, з нагоди цієї події, Шевченківська райдержадміністрація закликає всіх підтримати еко-акцію в районі та зібратися на толоки, аби власним прикладом мотивувати інших громадян формувати культуру чистоти в рідному місці!

Зокрема, перелік локацій, де пройдуть районні толоки:

1. Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр» / збір учасників о 9:40 біля станції метро «Дорогожичі» / контактна особа: Вадим +38 093 495 00 80.

2. Парк «Нивки» / збір учасників о 9:40 біля станції метро «Нивки» (проспект Перемоги, 84) / контактна особа: Петро +38 093 749 51 23.

3. Парк імені Пушкіна / контактна особа: Петро +38 093 749 51 23.

Акції з прибирання територій проходитимуть з дотриманням карантинних норм та обмежень!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.