КМДА Київська міська державна адміністрація


24 травня 2021

26.05.2021 | Онлайн зустріч з Центром демократії та верховенства права у бібліотеці ім. М. Костомарова

З нагоди Всесвітнього дня без тютюну, який з 1988 року щорічно відзначається в Україні 31 травня, у бібліотеці ім. М. Костомарова запросила 26 травня об 11:00 на онлайн-зустріч Центр демократії та верховенства права.

Експерти ЦЕДЕМ працюють над зниженням рівня куріння в Україні, розробляють та просувають ухвалення законів, зокрема про заборону реклами тютюну, куріння в кафе, барах та ресторанах, підвищення акцизів, заборону реклами сигарет у місцях продажів.

Центр демократії та верховенства права підтримує здоровий спосіб життя та з 2010 року бореться з тютюнокурінням в Україні, втілюючи проєкт «Київ без тютюнового диму» у співпраці із Коаліцією громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну!».

Юрист та менеджер з адвокації ЦЕДЕМ Гліб Колесов познайомить глядачів прямого ефіру з проєктом «Київ без тютюнового диму».

Трансляція буде проходити на сторінці бібліотеки у Фейсбук https://www.facebook.com/Biblio.nivki/

Приєднуйтеся 26 травня об 11:00 до цікавої розмови та запрошуйте друзів!

https://biblio-nivki.blogspot.com/2021/05/Onlajn-zustrich-z-cenrom-demokratiyi-ta-verxovenstva-prava-Proyekt-Kyyiv-bez-tyutyunovogo-dymu%20.htmlПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.