КМДА Київська міська державна адміністрація


11 травня 2021

14.05.2021 | Онлайн-презентація книги «Історія Криму і кримськотатарського народу» в Центральній районній бібліотеці ім. Є. Плужника

До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу 14 травня 2021 року о 14:00 відбудеться онлайн-презентація книги «Історія Криму і кримськотатарського народу» в рамках проєкту Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника «Кримський профіль України».

Унікальний навчальний посібник «Історія Криму і кримськотатарського народу» охоплює широку читацьку аудиторію. Видання висвітлює весь період історії корінного кримськотатарського народу та історії Криму, головні подіії з історії півострова та його державних традицій.

Автори посібника Гульнара Бекірова, Андрій Іванець, Юлія Тищенко, Сергій Громенко та Бекір Аблаєв. Книга «Історія Криму та кримськотатарського народу» видана за ініціативою кримськотатарського культурно-освітнього центру «Кримська родина - Qirim Ailesi» в рамках проєкту «Освітній курс «Кримські татари Історія. Культура. Мистецтво» за підтримки Українського культурного фонду.

Спікери заходу:

  • Аніфе Курсеітова - керівник громадської організації «Кримська родина», активістка за права кримських татар;
  • Андрій Іванець - історик, автор низки монографічних досліджень з історії Криму;
  • Сергій Громенко - історик, оглядач «Радіо Свобода»;
  • Бекір Аблає - дослідник і реалізатор ініціативи «Історія Криму і кримських татар» для вихованців культурно-освітнього центру «Кримська родина».

Захід проходитиме в прямому ефірі  на фейсбук-сторінці Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника за посиланням: https://fb.me/e/2h1Ky2uoN

Долучайтеся!

#Історія_Криму_і_кримськотатарського_народу
#День_пам_яті_жертв_геноциду_кримськотатарського_народу
#Кримський_профіль_України
#Бібліотека_на_ПрорізнійПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.