КМДА Київська міська державна адміністрація


31 січня 2022

Укриття Шевченківського району

Укриття Шевченківського району

З метою захисту цивільного населення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру на території Шевченківського району обладнані захисниі споруди з переліком яких можна ознайомитись за посиланням.

Наразі проводиться планова інвентаризація та обстеження сховищ спеціалізованою комісією Шевченківського РУ ГУ ДСНС України в м. Києві разом із Шевченківською райдержадміністрацією.

Про це повідомляють у відділі з питань цивільного захисту Шевченківської райдержадміністрації.

Укриття поділяються на найпростіші та споруди подвійного призначення.

Відповідно до наказу МВС від 9 липня 2018 року №579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту» балансоутримувачами повинні проводитись відповідні заходи щодо підтримання укриттів в належному стані та у готовності до використання за призначенням.

За результатами комплексної перевірки захисної споруди комісією складається Акт перевірки, де зазначається стан захисної споруди, загальне призначення сховища, наявність систем водо-, тепло-, електропостачання, наявність необхідного обладнання та інвентарю тощо.

Також для зручності інформування населення Київська міська державна адміністрація оновила мапу, де вказані адресні місця укриттів столиці

Офіційні документи:

- Наказ МВС від 9 липня 2018 року №579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту» (зі змінами та доповненнями);

- Постанова КМУ від 10 березня 2017 року «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту» (зі змінами та доповненнями);

Кодекс цивільного захисту України (зі змінами та доповненнями).При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.