КМДА Київська міська державна адміністрація


18 січня 2021

Запрошуємо глядачів на першу зустріч «Образотворче мистецтво та юдейська Традиція», гість зустрічі, автор цього циклу завідувач Музеєм Шолом-Алейхема Ірина Климова

Назва нового циклу зустрічей, який представляють спільно Бібліотека ім. Ошера Шварцмана, Музей Шолом-Алейхема (філія Музею історії міста Києва) і Київська міська єврейська громада, ― «Юдейське образотворче мистецтво на теренах України».

Серед тем циклу переважатимуть розповіді про станкове та декоративне мистецтво юдеїв України, про художній спадок митців, в творчості яких є єврейська тематика.

Тож, запрошуємо глядачів на першу зустріч «Образотворче мистецтво та юдейська Традиція», гість зустрічі, автор цього циклу, художник, мистецтвознавець, завідувач Музеєм Шолом-Алейхема Ірина Климова.

Ведучий – Анатолій Шенгайт.

Пряма трансляція за сприяння ініціативи «Наукові зустрічі» відбудеться 21 січня о 16:00 на сторінці бібліотеки ім. Ошера Шварцмана https://www.facebook.com/groups/333258000376168.

Довідки за тел.: +380 44-272-39-18, e-mail: hope-fest@ukr.net При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.