КМДА Київська міська державна адміністрація


28 липня 2020

Олег Гаряга: «Без командної й відповідальної роботи, успішного результату не буде ніколи»

Олег Гаряга: «Без командної й відповідальної роботи, успішного результату не буде ніколи»

7 липня під час проведення апаратної наради голова Шевченківської райдержадміністрації Олег Гаряга акцентував увагу керівників структурних підрозділів та комунальних служб на злагодженій ефективній співпраці, спрямованої на кінцевий результат. ФОТОЗВІТ

«Наші пріоритети залишаються незмінними – це якісне сервісне обслуговування громадян службами району, ініціативність в роботі та високі показники. Без командної й відповідальної роботи, успішного результату не буде ніколи! Тому, хто готовий працювати на результат, до того запитань не буде», - наголосив очільник Шевченківського району.

Також під час наради були обговорені питання щодо результатів рейтингової оцінки діяльності Шевченківської РДА та стан виконання капітальних ремонтів.

Голова райдержадміністрації Олег Гаряга доручив відповідальним підрозділам вжити заходів щодо підвищення рейтингових показників оцінки діяльності та тримати на контролі стан справ з обговорених нагальних питань.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.