Головна  →  Про район  →  Виборча кампанія 2019

 Перелік місць обладнаних стендами та дошками оголошень для розміщення матеріалів предвиборчої агітації на житлових будинках Шевченківського району міста Києва

 

            Шановці виборці Шевченківського району міста Києва!
                                        Перевірте свої персональні дані в Державному реєстрі виборців!

Верховною Радою України призначено чергові вибори Президента України на 31 березня 2019 року. З метою підготовки  достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців Шевченківської  районної в місті Києві державної адміністрації запрошує Вас перевірити свої персональні дані в базі даних Реєстру виборців.

Ви можете перевірити наявність себе у Реєстрі виборців на офіційному сайті ЦВК у розділі “Державний реєстр виборців”. Для цього потрібно  зареєструватись у закладці “Особистий кабінет виборця” і зробити відповідний запит. Протягом доби ви отримаєте відповідь.

Якщо ви набули права голосу, або маєте право голосу, однак виявили  що вас не включено до Державного реєстру виборців, або ваші дані потребують коригування,  звертайтесь особисто до відділу ведення Державного реєстру виборців  щодо свого включення до Реєстру, або виправлення неточностей в Реєстрі виборців.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни та їх ксерокопії.

Прийом громадян у відділі здійснюється за адресою: м.Київ,   вул. Данила Щербаківського буд. 49, каб. 102, 103, 106  з понеділка по четверг - з 9.00 до 18.00, п’ятниця - з 9.00 до 16.45.

Телефони: 400-15-81; 400-45-22; 400-44-26.

 

                                     Шановні виборці!

У зв’язку із призначенням чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, відділ ведення Державного реєстру виборців  Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації     по 25 березня 2019 року включно приймає для розгляду звернення громадян про тимчасову зміну місця голосування.  Заради економії часу, витраченого у чергах, просимо виборців вже сьогодні звертатись до відділу ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

     Виборець, який має право голосу та у день виборів не може перебувати за зареєстрованим місцем проживання, може тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси, тобто змінити виборчу дільницю за місцем його перебування у день виборів.

Документи, які потрібно особисто подати до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де виборець планує проголосувати:

  1. Документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України – паспорт громадянина України та його копії ксерокопію.
  2. Заява про тимчасову зміну місця голосування виборця (заповнюється на місті).
  3. Документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі, якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій. Такими документами можуть бути довідка про відрядження, довідка з місця роботи, студентський квиток, договір найму (оренди) житла, документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, путівка в санаторій тощо.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України у порядку, передбаченому Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України та тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

   Заява виборця, який проживає чи перебуває в Україні та перебуватиме  у день виборів Президента України  за кордоном і хочуть там проголосувати, приймається органом ведення Реєстру за виборчою адресою заявника, або органом ведення Реєстру в  Міністерстві закордонних справ України (м. Київ, площа Михайлівська, 1).

Виборці  отримують посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування, з яким вони приходять на виборчу дільницю у день голосування (наявність паспорта обов’язкова).

Відділ ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної  в місті Києві державної адміністрації знаходиться за адресою : м. Київ, вул. Данила Щербаківського буд. 49,  каб.102, 103, 106; тел. (044) 400-44-26 тел/факс 400-15-81, 400-45-22. Часи роботи: понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 17.45.

 

Версiя для друку