Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Відділ ведення Державного реєстру виборців

Начальник відділу

Алексєєва Світлана Вікторівна

400-15-81

каб. 103

svitlana.aleksieieva@shev.kmda.gov.ua

Заступник начальника відділу

Михайленко Ірина Михайлівна

400-15-81

каб. 103

 

Головний спеціаліст

Мартиненко

Олександр Миколайович

400-45-22

каб. 106

 

Головний спеціаліст

Будніченко Наталія Григорівна

400-45-22

каб. 106

 

Головний спеціаліст

Могиль Віра Володимирівна

400-44-26

каб. 102

 

Головний спеціаліст

Одегова Тетяна Вікторівна

400-44-26

каб. 106

 

Головний спеціаліст

Ільтьо Вікторія Михайлівна

400-15-81

      каб. 106

 

Адреса

04111, м. Київ, вул. Щербаківського Данила (Щербакова) буд. 49

Час роботи

понеділок - четвер з 9.00 до 18.00
п'ятниця з 9.00 до 16.45
перерва з 13.00 до 13.45

Основні завдання відділу ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

1. Ведення персоніфікованого обліку виборців, які проживають або перебувають на території Шевченківського району міста Києва;
2. Складання та уточнення списків виборців на виборчих дільницях для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих рад, міського голови, всеукраїнських та місцевих референдумів.

Шановні виборці Шевченківського району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації запрошує вас перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців.
На практиці, саме під час виборчого процесу виборці дізнаються, що допущені  помилки в їх персональних даних, або вони зовсім відсутні в Реєстрі. Щоб їх виправити, вони звертаються до суду, до дільничної виборчої комісії, або до відділу ведення Державного реєстру виборців в останні дні перед виборами. У результаті: черги і поганий настрій.
Зробіть списки виборців досконалішими, не чекайте виборчого процесу, приходьте до відділу ведення Державного реєстру виборців та перевірте персональні дані свої та своїх родичів саме зараз! За вашою допомогою ми внесемо відповідні зміни! І тоді, ви особисто будете впевнені, що на чергових виборах ви та ваша родина буде в списках виборців.

Щоб перевірити зміст ваших персональних даних, необхідно:
1. Пред’явити  паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України) до відділу ведення. Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на таке звернення іншу особу(абзац перший статті 21 Закону України « Про Державний реєстр виборців»). У разі зміни прізвища мати при собі документ, що підтверджує ці зміни.
Або
2. Зареєструйтесь у закладці «Особистий кабінет виборця» на офіційному сайті Центральної виборчої комісії у розділі «Державний реєстр виборців».  

 

Версiя для друку