Головна  →  Адміністрація  →  Вакансії  →  Вакансії Управління культури
Вакансії Управління культури

17.08.2021

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора  Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Києва

17 серпня 2021 року в актовій залі Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Києва. Більше фото ТУТ

Конкурсна комісія у складі 8 чоловік переглянули подані документи від кандидата Харченко Н.Л. на посаду директора Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Києва, а також запропоновану презентацію концепції діяльності та розвитку Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Києва на один і п’ять років.

Конкурсна комісія прийняла рішення рекомендувати Харченко Н.Л. на посаду директора Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Києва.

Контракт з директором Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Києва, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва


02.07.2021

Управління культури Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Києва.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного спрямування, досвід роботи у сфері культури не менше трьох років, досконале володіння українською мовою, знання нормативно-правового забезпечення керівника: Конституції України, Законів України «Про культуру», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», Кодексу законів про працю України, фінансово-господарської діяльності бібліотек.

Особи, які бажають взяти участь у відборі подають на розгляд комісії документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних; автобіографія (пишеться власноруч) що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах); контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку; відомості про наявність чи відсутність судимості, копія документа, який посвідчує особу; копії документів про вищу освіту з додатками; мотиваційний лист та два рекомендаційні листи (у довільній формі).

Додатково просимо подати копії документів про трудову діяльність та концепцію діяльності та розвитку  Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Києва на один і п’ять років. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Документи приймаються протягом 30-ти днів з дня публікування за адресою: 01030, м. Київ, бульв. Т.Шевченка, буд. 26/4, каб. 403.

Довідки за тел.: 235-50-89.

Фінансова звітність директора ЦБС Шевченківського району м. Києва

Умови праці директора ЦБС Шевченківського району м. Києва


Заява претендента про участь у конкурсі

Версiя для друку