КМДА Київська міська державна адміністрація


Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

(04119, м.Київ, вул.Зоологічна, 6-А)

priyom@shevruo.gov.ua

http://shevruo.gov.ua

Штатний розпис Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації >>>

Положення про управління >>>

Посада, прізвище,

ім’я та по батькові

Міський

телефон

Електронна адреса

Кабінет

Начальник Управління освіти

ЯРОВА

Євгенія  Валентинівна

489-39-98

I.Yarova@shevruo.gov.ua

2.01

Заступник начальника - начальник відділу

загальної середньої освіти МУЦЕНКО

Ірина Вадимівна

489-02-46

I.Mutsenko@shevruo.gov.ua

2.03

Головний спеціаліст

ПОПОВА

Тетяна Леонідівна

489-35-52

T_Popova@shevruo.gov.ua

2.19

Головний спеціаліст

РЕСЛЕР

Андрій Олександрович

489-35-52

A.Resler@shevruo.gov.ua

2.19

Головний спеціаліст

ЛАГУН

Світлана Юріївна

489-30-87

S.Lagun@shevruo.gov.ua

2.20

Головний спеціаліст

ХОМЕНКО

Олена Олександрівна

489-30-87

O.Homenko@shevruo.gov.ua

2.20

Начальник відділу

правового забезпечення

СЕВОСТЬЯНОВА 

Владислава Віталіївна

 

489-02-51

V.Sevostyanova@shevruo.gov.ua

 

2.05

Головний спеціаліст РОМАСЕВИЧ

Інна Петрівна

489-02-49

I.Romasevych@shevruo.gov.ua

2.06

Головний спеціаліст

ЛАЗАРЕВ

Валерій Володимирович

489-02-49

ValeriyLazarev@shevruo.gov.ua

2.06

Головний спеціаліст

НАЗАРЕНКО

Неллі Іллівна

483-61-58

Nazarenko@shevruo.gov.ua

2.09

Головний спеціаліст

з питаньуправління персоналом

ВЕРЕСОКІНА

Олена Костянтинівна

 

483-61-58

O.Veresokina@shevruo.gov.ua

2.09

Завідувач сектору   економічного планування

та закупівель

ДОЦЕНКО

Любов Сергіївна

489-02-48

L.Docenko@shevruo.gov.ua

2.07

Головний спеціаліст

 КОВАЛЕНКО

Леся Аркадіївна

 

489-02-47

tender_ shevruo@ukr.net

2.12

Головний спеціаліст

ПОЧЕПЕЦЬ

Наталія Миколаївна

489-02-50

priyom@shevruo.gov.ua

2.00

Завідувач сектору виховної, позашкільної та спортивно-масової роботи

БУХТІЯРОВА

Наталія Володимирівна

489-34-63

N.Buhtiarova@shevruo.gov.ua

2.11

Головний спеціаліст

ПЕТРЕНКО

Тетяна Сергіївна

489-34-63

T.Petrenko@shevruo.gov.ua

2.11

Головний спеціаліст

СТАРОСТІНА

Яна Володимирівна

489-02-50

priyom@shevruo.gov.ua

2.00

Заступник начальника - начальник відділу

дошкільної освіти

ЛІСНИК

Тетяна Олександрівна

 

489-49-87

T.lesnyk@shevruo.gov.ua

2.04

Головний спеціаліст

ТАРАСЮК

Валентина Дем’янівна

 

489-52-24

V.Tarasiuk@shevruo.gov.ua

2.22

Головний спеціаліст

БОРИСЕНКО

Наталія Володимирівна

489-35-53

N.Borisenko@shevruo.gov.ua

zdo.Shevchenkivskyi.ruo@kmda.gov.ua

2.22

Головний спеціаліст

СТРИКУН

Ольга Миколаївна

489-35-53

O.Strykun@shevruo.gov.ua

2.21

 

Начальник відділу інноваційного розвитку та моніторингу якості освіти

ПЕТРОВА

Олена Юріївна

489-35-51

489-46-12

O.Petrova@shevruo.gov.ua

2.14

Головний спеціаліст

МОРОЗ

Олексій Миколайович

489-46-12

O.Moroz@shevruo.gov.ua

2.14

Головний спеціаліст

МУРЗІНА

Світлана Василівна

483-63-61

s.murzina@shevruo.gov.ua

2.14

Головний спеціаліст

ПОЧУПАЙЛО

Віктор Миколайович

489-01-50

v.pochupailo@shevruo.gov.ua

 

1.05

 

ІНЖЕНЕРНО-ОРНАЗАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ

   Посада, прізвище,

   ім’я та по батькові

Міський

телефон

Електронна адреса

Кабінет

Керівник відділу

ГУСАК

Віктор Іванович

489-35-54

V.Gusak@shevruo.gov.ua

1.09

Заступник керівника  відділу

ПАСУЛЬКА

Валентина Федорівна

489-59-21

 

zagvidd_shevruo@ukr.net

V.Pasylka@shevruo.gov.ua

2.08

Інженер

СТЕПАНОВ

Юрій Євгенович

489-35-54

YuriyStepanov@shevruo.gov.ua

1.09

Інженер

НОВОСЕЛЬСЬКА

Олена Ігорівна

489-35-54

 

1.09

Інженер

МІЩАНСЬКА

Наталія Іванівна

489-35-54

N.Mishchanska@shevruo.gov.ua

1.09

Інженер

ДЖАМ Денис Валерійович

489-35-54

 

1.09

Завгосп  

ГРИБ

Валентина Карпівна

483-05-01

  

1.10

Секретар

СЕРЕДЕНКО

Катерина Михайлівна

489-52-24

K.Seredenko@shevruo.gov.ua

2.22

Секретар

ЯКИМЕНКО

Наталія Юріївна

489-59-21

 

2.08

Секретар

СУРЖИК

 Марія Вікторівна

489-02-47

M.Surzhyk@shevruo.gov.ua

2.11

Діловод

БЕДРІК

Поліна Іванівна

489-59-21

 

2.08

 

ЛОГОПЕДИЧНІ ПУНКТИ ПРИ УПРАВЛІННІ ОСВІТИ 

Посада, прізвище,

ім’я та по батькові

Телефон

Електронна адреса

Кабінет

Вчитель-логопед

ПРИГАРІНА

Ольга Анатоліївна

095-827-56-78

  

 

ІНКЛЮЗИВНО РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР №10

Посада, прізвище,

ім’я та по батькові

Адреса

Мобільний телефон

Електронна адреса

Кабінет

Директор

КОСТЮК

Ірина Костянтинівна

м.Київ, Грекова, 2

 

067-610-02-02

irc20190301@gmail.com

 

 

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА  БУХГАЛТЕРІЯ

Посада, прізвище,

ім’я та по батькові

Міський

телефон

Електронна адреса

Кабінет

 

Головний бухгалтер

КУШНЕРИК

Юлія Михайлівна

489-06-09

J.Kushnerik@shevruo.gov.ua

2.13

Заступник

головного бухгалтера

МАМАЄВА

Наталя Вікторівна

489-29-81

 

N.Mamaieva@shevruo.gov.ua

2.17

Заступник

головного  бухгалтера

ГУЛЯЄВА

Анна Михайлівна

489-46-15

A.Hylyayeva@shevruo.gov.ua

2.17

Заступник

головного  бухгалтера

НЕКРУТ Тамара Василівна

489-46-15

T.Nekrut@shevruo.gov.ua

 1.02

Керівник групи зарплати

БЛИЗНЮК

Альона Михайлівна

489-46-14

A.Blyznyuk@shevruo.gov.ua

1.11

Керівник матеріальної групи ПРИСТАЛЕНКО

Яна Анатоліївна

489-29-81

Y.Prystalenko@shevruo.gov.ua

1.04

Бухгалтер-ревізор

ЛОЛУА

Оксана Валентинівна

489-06-07

 

 

1.01

Керівник економічної групи

МАШТАЛІРУК

Дарія Олександрівна

489-29-78

D.Mashtaliruk@shevruo.gov.ua

2.16

Бухгалтер групи енергоносіївЯЦЬКО

Аліна Володимирівна

483-63-02

A.Yatsko@shevruo.gov.ua

1.03

В.о. керівника групи

обліку продуктів харчування

МАЗИНА Ігор Васильович

489-34-68

I.Mazyna@shevruo.gov.ua

1.12

Бухгалтерія  ЗЗСО, ЗДО

489-34-09

 

1.07

1.08

Бухгалтерія

ВДОВІЧЕНКО Людмила

Владиславівна

489-46-14

L.Vdovichenko@shevruo.gov.ua

1.11

 

ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ОРГАНІЗАЦІЯ  ПРОФСПІЛКИ  ПРАЦІВНИКІВ  ОСВІТИ  І  НАУКИ  УКРАЇНИ

Посада, прізвище,

ім’я та по батькові

Адреса

 

Телефон

Електронна адреса

Кабінет

Голова

АДАМЕНКО

Ігор Іванович

вул. Січових Стрільців,27

484-33-46

482-11-76

  

Розклад роботи та години прийому:

П'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями - субота, неділя. Початок роботи о 8.00 годині, обідня перерва з 12.00 до 12.45, закінчення роботи о 17.00, а щоп'ятниці о 15.45.

 

Основнi функцiї, напрямки роботи та завдання:

  1. Організовує виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та здійснює контроль за їх реалізацією.
  2. Аналізує стан освіти району.
  3. Готує пропозиції до проєкту місцевого бюджету щодо фінансування програм освіти.
  4. Готує пропозиції до проєктів програм економічного та соціального розвитку міста Києва щодо галузі «Освіта».
  5. Забезпечує контроль за ефективним використанням бюджетних коштів, розпорядником яких є управління.  
  6. Здійснює закупівлю товарів, робіт, послуг у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  7. Здійснює управління закладами освіти, що належать до сфери управління комунальною власністю територіальної громади міста Києва та розташовані на території району (закладами дошкільної, закладами позаільної освіти, закладами загальної середньої освіти) (далі – заклади освіти), організацію їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.
  8. Забезпечує здобуття неповнолітніми повної загальної середньої освіти; створює необхідні умови для виховання дітей, молоді, розвитку їх здібностей, трудового навчання, професійної орієнтації, продуктивної праці учнів; сприяє діяльності дошкільних та позашкільних закладів, дитячих, молодіжних, оздоровчих та науково-просвітницьких установ та організацій.
  9. Організовує облік дітей дошкільного та шкільного віку.
  10. Забезпечує школярів, які навчаються в комунальних закладах освіти безоплатними підручниками в межах доведених бюджетних призначень, створення умов для самоосвіти.
  11. Сприяє проведенню інноваційної діяльності в системі освіти.
  12. Вирішує відповідно до чинного законодавства питання про повне державне утримання дітей сиріт, дітей, які залишилися без піклування батьків, дітей, які мають вади у фізичному чи розумовому розвитку  та здобувають освіту у закладах освіти району.
  13. Встановлює плату для батьків за перебування (харчування) дітей у закладах освіти району.
  14. В установленому порядку подає кандидатури на конкурс щодо призначення на посади керівників закладів освіти району.
  15. Координує роботу закладів освіти району.
  16. Виконує функції замовника ремонтних робіт, будівництва, реконструкції, реставрації закладів освіти, установ освіти та суб’єктів господарювання у позашкільній, оздоровчій та спортивній сфері, які передані в установленому порядку до сфери управління адміністрації.
  17. Здійснює відповідно до затверджених бюджетних призначень фінансування закладів освіти району.
  18. Розробляє прогнози розвитку мережі закладів освіти району.
  19. Здійснює в межах повноважень керівництво та управління закладами освіти, що належать до сфери управління адміністрації.
  20. Здійснює управління централізованою бухгалтерією, районним науково-методичним центром, логопедичними пунктами, що знаходяться на території району.
  21. Здійснює організацію навчально-методичного забезпечення закладів освіти, вдосконалення професійної кваліфікації педагогічних працівників, їх перепідготовку та атестацію у порядку встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти.
  22. Проводить моніторинг закладів освіти району з питань дотримання чинного законодавства.
  23. Забезпечує організоване оздоровлення здобувачів освіти закладів освіти району.
  24. Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції в управлінні.
  25. Забезпечує захист інформації з обмеженим доступом.
  26. Забезпечує захист персональних даних.
  27. Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої виступає.
  28. Забезпечує, у межах своїх повноважень, виконання завдань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту населення, дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки.
  29. Представляє інтереси управління в судах всіх інстанцій з питань, що стосуються управління.
  30. Організовує роботу з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів.
  31. Розглядає в установленому порядку, у межах компетенції запити і звернення народних депутатів, депутатів відповідних місцевих рад, звернення громадян, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, здійснює прийом громадян та вживає відповідних заходів для вирішення порушених ними питань.
  32. Готує проєкти розпоряджень адміністрації, проекти рішень Київської міської ради та проекти розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питань, що належать до компетенції управління.
  33. Виконує інші завдання та функції, що делеговані, або випливають з покладених на управління завдань.
  34. Здійснює інші завдання передбачені законом повноваження.



При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.