Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Управління освіти

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ

(04119, м.Київ, вул.Зоологічна, 6-А)

priyom@shevruo.gov.ua

http://shevruo.gov.ua

Штатний розпис Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації >>>

Посада

Прізвище, ім’я, по-батькові

Телефони

службовий

кабінет

Начальник

Ярова Євгенія  Валентинівна

    489-39-98

2.01

 

Відділ правового забезпечення

 

 

Начальник відділу

Севостьянова  Владислава Віталіївна                              

ф  489-02-51

2.05

Головний спеціаліст

Назаренко Неллі Іллівна

ф 483-61-58

2.09

Головний спеціаліст

Ромасевич Інна Петрівна

    489-02-49

2.06

Головний спеціаліст

Лазарев Валерій Володимирович

489-02-49

2.06

 

Відділ загальної середньої освіти

 

 

Заступник начальника управління - начальник відділу

Муценко Ірина  Вадимівна

ф 489-02-46

2.03

Головний спеціаліст

Реслер Андрій Олександрович

   489-35-52

2.19

Головний спеціаліст

Хоменко Олена Олександрівна

   489-30-87

2.20

 

Сектор виховної, позашкільної та спортивно-масової роботи

 

 

Завідувач сектору

Бухтіярова Наталія Володимирівна

489-34-63

2.11

Головний спеціаліст

Суржик Марія Вікторівна

    489-34-63

2.11

 

Сектор економічного планування та закупівель

 

 

Завідувач сектору

Доценко Любов Сергіївна

   489-02-48

2.07

Головний спеціаліст

Коваленко Леся Аркадіївна

ф 489-02-47

2.12

 

Відділ дошкільної освіти

 

 

Заступник начальника - начальник відділу

Лісник Тетяна  Олександрівна

ф 489-49-87

2.04

Головний спеціаліст

Тарасюк Валентина Дем’янівна

   489-52-24

2.22

Головний спеціаліст

Борисенко Наталія Володимирівна

   489-35-53

2.21

 

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР 

Директор

Петрова Олена Юріївна

    489-46-12  

2.14

Заступник директора –завідувач відділу

Воробей Олена Володимирівна

    353-90-07

2.14

Методисти

Середенко Катерина Михайлівна 

489-52-24

2.20

Самойленко Олена Олегівна

489-35-51

2.14

Попова Тетяна Леонідівна

ф  489-35-52

2.19

Мурзіна Світлана Василівна

483-63-61

2.15

Мороз Олексій Миколайович 

489-35-51

2.14

Почупайло Віктор Миколайович

489-01-50

1.05

Стрикун Ольга Миколаївна

489-35-53

2.21

Вересокіна  Олена  Костянтинівна

483-61-58

2.09

Дідух Тетяна Іванівна

489-46-12

2.14

Лагун Світлана Юріївна

489-30-87

2.20

Рубанчук Олена Євгеніївна

489-35-51

2.14

Власенко Людмила Василівна

489-59-11

2.14

Даруга Аліна Романівна

489-35-51

2.14

Глінка Тетяна Валеріївна

483-66-80

2.14

Токар Юлія Ігорівна 

233-61-54

2.14

Бучинська Валентина Вікторівна

233-61-54

2.14

Левіна Євгенія Леонідівна

233-61-54

2.14

Носова Оксана Андріївна

233-61-54

2.14

Василенко Жаннетта Іванівна (сум.)

489-35-51

2.14

Слюсар Діана Григорівна (сум.)

489-35-51

2.14

Оваденко Тамара Леонідівна (сум.)

353-90-07

2.14

Секретар-друкарка РНМЦ

Кравченко Діана Олександрівна

489-35-51

2.14

Бібліотекар

Попова Оксана Іванівна (сум.)

483-63-02

2.14

Прибиральниця (РНМЦ)

Богданова Віта Федорівна

353-90-07

 

 

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЛОВОДСТВА І КОНТРОЛЮ 

Керівник 

Пасулька Валентина Федорівна

489-59-21

2.08

Заступник керівника

Якименко Наталія Юріївна

489-59-21

2.08

Спеціаліст І категорії

Почепець Наталія Миколаївна

489-02-50

2.01

Спеціаліст

Старостіна Яна Володимирівна

489-02-50

2.01

Спеціаліст

Завала Анастасія Олександрівна

489-02-48

2.07

Діловод

Бедрік Поліна Іванівна

489-59-21

2.08

 

ІНЖЕНЕРНО-ГОСПОДАРЧА   ГРУПА

 1.

Гусак Віктор Іванович

Керівник групи

489-35-54

1.09

 2.

Степанов Юрій Євгенович

Інженер

489-35-54

1.09

 3.

Новосельська Олена Ігорівна

Інженер

489-35-54

1.09

 4.

Міщанська Наталія Іванівна

Інженер

489-35-54

1.09

 5.

Джам Денис Валерійович

Інженер

489-35-54

2.12

 6.

Гриб  Валентина  Карпівна

Завгосп   

483-05-01

1.10

 7.

Дригало Антоніна Григорівна

Прибиральниця

483-05-01

 

 8.

Волотовська Ольга Василівна

Прибиральниця

483-05-01

 

 9.

Бабкін Володимир Ілліч

Двірник

483-05-01

 

 10.

Правдивий Леонід Васильович

Двірник

483-05-01

 

 11.

Охорона

 

 489-06-06

 

 

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА  БУХГАЛТЕРІЯ

 1.

Кушнерик Юлія Михайлівна

Головний бухгалтер

483-05-01

2.13

 2.

Гуляєва Анна Михайлівна

Заступник головного бухгалтера

 489-29-81

2.17

 3.

Мамаєва Наталя Вікторівна

Заступник головного бухгалтера

 489-29-81

2.17

 4.

Некрут Тамара Василівна

Заступник головного бухгалтера

489-46-15

1.02

 5.

Близнюк Альона Михайлівна

Керівник групи заробітної плати

489-46-14

1.11

 6.

Машталірук Дарія Олександрівна

Керівник економічної групи

489-29-78

2.16

 7.

Лолуа Оксана Валентинівна

Бухгалтер-ревізор

489-06-07

 

 8.

Присталенко Яна Анатоліївна

Керівник матеріальної групи

489-29-98

1.04

 9.

Мазина Ігор Васильович

В.о. керівника групи обліку продуктів харчування

489-34-68

1.12

Районна  організація  профспілки  працівників  освіти  і  науки

 (вул. Січових Стрільців, 27) 

1.

Адаменко Ігор Іванович

Голова

482-27-70

 

 

Розклад роботи та години прийому:

П'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями - субота, неділя. Початок роботи о 9.00 годині, обідня перерва з 13.00 до 13.45, закінчення роботи о 18.00, а щоп'ятниці о 16.45.

 
Прийом начальника управління:

четвер - 14.00-18.00.

 

Основнi функцiї та напрямки роботи:
  • реалізація державної політики у галузі освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності з урахуванням особливостей соціально-культурного середовища району;
  • створення умов для реалізації гарантованого Конституцією України права громадян на отримання повної загальної середньої освіти відповідно до освітніх потреб особистості та її здібностей та можливостей;
  • забезпечення розвитку системи освіти з метою формування гармонійно розвиненої, соціально активної, творчої особистості;
  • здійснення управління навчальними закладами, що знаходяться в межах відповідальної території і належать до сфери управління районної державної адміністрації, та кооринація діяльності інших навчальних закладів;
  • зміцнення матеріальної бази навчальних закладів, забезпечення розвитку освітнього, наукового та науково-технічного потенціалу з урахуванням національно-культурних, соціально-економічних, екологічних, демографічних та інших особливостей району;
  • створення в межах своїх повноважень умов для реалізації рівних прав громадян України на освіту, соціальний захист дітей дошкільного та шкільного віку, педагогічних, наукових, інших працівників закладів, установ освіти і науки;
  • аналіз стану освіти і науки в районі. Прогнозування та розроблення районної програми розвитку освіти і науки, організація виконання зазначеної програми, забезпечення моніторингу рішень у сфері освіти, науково-технічної та інноваційної діяльності в місті, захисту інтелектуальної власності;
  • організація навчально-методичного і кадрового забезпечення навчальних закладів, підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
  • сприяння інтеграції вітчизняної освіти і науки у світову систему із збереженням і захистом національних інтересів;
  • контроль за дотриманням актів законодавства з питань освіти і науки, державного стандарту загальної середньої освіти, загальноосвітніми навчальними закладами усіх форм власності, розташованими на території району, державних вимог щодо змісту, рівня та обсягу дошкільної, позашкільної, загальносередньої освіти;
  • участь у розробці та реалізації варіативної складової змісту загальної середньої освіти;
  • проведення атестації та участь у акредитації закладів освіти, розташованих на території району, оприлюдення результатів ліцензування та атестації;
  • забезпечення соціального захисту, охорони життя, здоров’я, захисту прав учасників навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах;
  • У своїй роботі Управління керується Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, Постановами Кабінету Міністрів України, Положенням про Управління освіти Шевченківської районної у м.Києві державної адміністрації.
Версiя для друку