Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Управління містобудування, архітектури та землекористування
Управління містобудування, архітектури та землекористування 

03190,  м. Київ, вул. Кирпоноса, 12

понеділок - четвер з 9.00 до 18.00
п'ятниця з 9.00 до 16.45
перерва з 13.00 до 13.45

1

В.о.начальника управління

МИХАЙЛОВА Дар’я Олександрівна

т. 400-97-89

 

2.

Головний спеціаліст відділу розвитку та моніторингу району

ПРОСВЄТОВА

Тетяна Віталіївна

т. 400-67-72

       

3

Головний спеціаліст - юрист

Виниченко Сергій Миколайович

т. 427-11-57

         

Відділ будівництва

4

Заступник начальника управління - начальник відділу

ВАГАНОВ Ігор Іванович

т. 400-97-89

 

5

Головний спеціаліст

Пасічник Олександр Миколайович

т. 427-06-91 

 

    6

 Головний спеціаліст

Поповичук Анастасія Анатоліївна

т. 235-03-92

 

Відділ архітектури та проектування

7

Головний спеціаліст

КОБРІН Сергій Миколайович

т. 427-06-91

 

8

Головний спеціаліст

Ляшенко Наталія Леонідівна

т. 427-06-91

 

Відділ моніторингу району та земельних відносин

9

Начальник відділу

Лазнюк Юрій Леонідович

т. 427-03-58

 

10

Головний спеціаліст

Бондар Олена Олександрівна

т. 427-03-58

 

11

Головний спеціаліст

Чубенко Євгеній Олександрович

т. 427-06-91

 

Відділ економіки, державних закупівель та договірних відносин

12

Начальник відділу

Немеш Валентина Василівна

т. 427-03-49

 

13

Головний спеціаліст

Мельнік Олена Вадимівна

    т. 427-03-40

 

14

Головний спеціаліст

Сапсай Тетяна Михайлівна

т. 427-03-40

 

Відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності

15

Начальник відділу - головний бухгалтер

Довгич Тетяна Володимирівна

т. 427-11-51

 

16

Головний спеціаліст

Лімаренко Надія Миколаївна

т. 427-11-51

 

 

Основні завдання управління:
 1.  Забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування, архітектури та земельних відносин на території району.
 2. Забезпечення дотримання законодавства у сфері містобудування, архітектури та землекористування, державних стандартів, норм і правил забудови населених пунктів, затвердженої містобудівної документації та проектів, здійснення контролю за їх реалізацією.
 3. Підготовка та внесення пропозицій Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації щодо реагування на виявлені порушення містобудівного законодавства, державних будівельних норм, будівельних генеральних планів, графіків, режиму роботи суб’єктами містобудування.
 4. Координація діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку території району, планування, забудови району, введення в експлуатацію об’єктів соціального значення для покращення умов проживання мешканців району.
 5. Організація роботи щодо забезпечення конституційних прав громадян та юридичних осіб на землю відповідно до Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів України. 
 6.  Розробка проектно-кошторисної документації відповідно до Програм соціально-економічного та культурного розвитку району.
 7.  Отримання дозвільних документів у сфері будівництва.

 

Згідно штатного розпису в Управлінні п’ять структурних підрозділів:
 • Відділ будівництва, основними завданнями якого є координація діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку території району, планування, забудови району, введення в експлуатацію об’єктів соціального значення для покращення умов проживання мешканців району, та контроль за проведенням будівництва, реконструкції, реставрації та ефективне використання капітальних вкладень, що спрямовуються на цю мету.
 • Відділ архітектури та проектування, основними завданнями якого є підготовка та внесення пропозицій Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації щодо реагування на виявлені порушення містобудівного законодавства, державних будівельних норм, будівельних генеральних планів, графіків, режиму роботи суб’єктами містобудування та контроль за проведенням проектних та інших супутніх робіт по будівництву, реконструкції, реставрації та капітальних ремонтів об’єктів освіти, охорони здоров’я та реконструкції, реставрації та капітальних ремонтів об’єктів освіти, охорони здоров’я та іншого призначення та ефективне використання капітальних вкладень, що спрямовуються на цю мету та супроводження об’єктів під реконструкцію, капітальний ремонт, поточний ремонт.
 • Відділ моніторингу району та земельних відносин, основними завданнями якого проведення аналізу стану та створення бази даних щодо запланованих/незавершених об’єктів капітального будівництва на території району та контроль за станом будівництва об’єктів на території району.
 • Відділ економіки, державних закупівель та договірних відносин, основними завданнями якого є планування закупівель та затвердження річного плану закупівель, забезпечення оприлюднення інформації та звіту щодо публічних закупівель відповідно до Закону та розробка документації для складання договорів на проектування, поточний та капітальний ремонт, реконструкцію та будівництво, на придбання обладнання для здійснення будівництва в Шевченківському районі.   
 • Відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності, основними завданнями якого є ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності управління та складання звітності.
 
Версiя для друку