Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами
Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами

Посадова інструкція головного спеціаліста >>>

Головний спеціаліст

 Бейлик Вадим Борисович

тел: 366-59-08  
Адреса01054, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 24
E-mail -
Час роботипонеділок - четвер з 8:00 до 17:00
п'ятниця з 8:00 до 15:45
перерва з 12:00 до 12:45

Основнi функцiї, напрямки роботи та завдання:

 1. Головний спеціаліст бере участь у підготовці проектів розпоряджень голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації з питань, що належить до його компетенції.
 2. Вносить пропозиції в план роботи взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання і виявлення корупції.
 3. Бере участь у розгляді листів, заяв, скарг підприємств, установ, організацій та громадян з питань, що відноситься до компетенції головного спеціаліста.
 4. Надає організаційно-методичну, інформаційно-аналітичну та іншу допомогу відповідним підрозлілам (працівникам) Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації з питань запобігання корупційним, злочинним проявам, профілактики та боротьби зі злочинністю.
 5. Бере участь у підготовці матеріалів для засобів масової інформації з питань профілактики та боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку в районі.
 6. Вживає заходів до виявлення конфлікту інтересів та сприяє його усуненню, контролює дотримання вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів, а також виявляє сприятливі для вчинення корупційних правопорушень ризики в діяльності посадових і службових осіб Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, вносить керівникам пропозиції щодо усунення таких ризиків.
 7. Надає допомогу в заповненні декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, проводить у встановленому законодавством порядку перевірку фактів своєчасності подання зазначених декларацій, їх пергвірку та наявність конфлікту інтересів.
 8. Бере участь у проведенні в установленому порядку службового розслідування (перевірки) в Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації з метою виявлення причин та умов, що призвели до вчинення корупційного  правопорушення або невиконання вимог антикорупційного законодавства.
 9. Взаємодіє з підрозділами з питань запобігання та протидії корупції державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, спеціально уповковаженими суб'єктами у сфері протидії корупції.
 10. Організовує та здійснює взаємодію з судами, правоохоронними органами, органами юстиції в межах своїх функціональних обов'язків. Бере участь у розробці мобілізаційних документів щодо охорони підприємств, розташованих на території району на особливий період.
 11. Веде облік працівників Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.
 12. Веде діловодство та звітність з питань, які належать до компетенції головного спеціаліста взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання і виявлення корупції.
Версiя для друку