Головна  →  Для ЗМІ  →  Реагування на критику в ЗМІ

Реагування на критику в ЗМІ

06.02.2013

На днях в засобах масової інформації з’явилася інформація щодо потерпілого чоловіка від обрушення снігу з покрівлі будинку по пров. Чеховський, 11. А саме, що 4 лютого 2013 року із-за різної зміни температур (вночі - «мінус», вдень - «плюс») відбулося обрушення снігу та на леді з покрівлі житлового будинку № 11 на Чеховському провулку, що призвело до нещасного випадку, травмування перехожого.
 Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація завжди реагує на критичні зауваження з боку громадськості та засобів масової інформації до своєї діяльності, намагаючись оперативно вирішувати питання та проблеми, які входять до її компетенції.
Так, Шевченківська райдержадміністрація оперативно відреагувала на інформацію, опрацювала її та надає відповідні роз’яснення.
Так, житловий будинок № 11 по провулку Чеховському до 1917 року забудови, 5-ти поверховий, 2 підїзди. Покрівля даного будинку - шатрова, шиферна, парапетні грати відсутні, що унеможливлює проведення, згідно технічних умов очищення покрівлі від снігу та на леді, власними силами працівниками КП ЖЕК «Золотоустівська».
Очистити покрівлю по провулку Чеховському № 11 з транспортного засобу (вишки) ЖЕК немає можливості так, як по пров. Чеховському односторонній рух автомобільного транспорту, водії, не зважаючи на заборону паркувальників, паркують свої автомобілі на узбіччі дороги та на тротуарах.
Також зазначаємо, що житловий фонд КП ЖЕК «Золотоустівська» складає 70% будинків до 1917 року забудови, в яких шатрові покрівлі, з ухилом більше 45° С. На таких покрівлях в зимовий період при заледенінні утворюються бурулі та наледь, які необхідно постійно очищати. Тому, одночасно провести очищення всіх будинків немає можливості.
Крім покрівельників КП ЖЕК «Золотоустівська», до виконання очищення покрівель від снігу та на леді, залучаються підрядні організації на договірних відносинах.
В грудні 2012 року та січні 2013 року працівниками підрядної організації проводилося очищення покрівель від снігу та на леді, та зняття буруль з житлових будинків №№ 3,4,6,8,9,10, 11 по провулку Чеховському.
Прибудинкова територія по провулку Чеховському № 11 очищена від снігу, тротуар вигороджено сигнальною стрічкою, вивішені застерігаючи оголошення, про можливе обрушення снігу з покрівель та карнизів фасадної частини будинків. Також проведено очищення покрівель житлових будинків по провулку Чеховський №№ 3,6,9,11.
Працівники КП ЖЕК «Золотоустівська» відвідали потерпілого в лікарні № 17 у відділені політравми.
За інформацією лікарів та постраждалого з 5 лютого 2013 р. лікування буде проводитися амбулаторно (тобто вдома).

05.02.2013

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація бореться з наслідками снігопадів

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація на статтю «Киевские ЖЕКи снимают с себя ответственность за смерть жителей столици» повідомляє, що для забезпечення безпечної життєдіяльності населення в зимовий період прибудинкові території, міжквартальні проїзди, тротуари підвідомчі комунальним підприємствам очищаються від снігу, наледі та вчасно посилаються піскосоляною сумішшю.
Небезпечні місця можливого падіння снігу, буруль з покрівель та виступаючих частин фасадів будинків постійно вигороджуються сигнальною стрічкою з урахуванням траєкторії можливого їх падіння.
Під час значних снігопадів та при відлигах в кожному комунальному підприємстві організовано чергування працівників, техніки та призначено відповідальних за організацію роботи по прибиранню снігу, наледі та буруль з покрівель та виступаючих частин фасадів будинків. З початку зими комунальними підприємствами очищено 748 покрівель, які в зв'язку з сильними снігопадами очищалися повторно 433 покрівлі.
Велику увагу потребує очистка покрівель центральної частини міста, де вузькі тротуари та значна кількість пішоходів. Виконати зазначені роботи власними силами працівниками комунальних підприємств неможливо, тому по комунальних підприємствах КП ЖЕК «Михайлівська», ДСТО «Софіївська», КП ЖЕК «Золотоустівська», КП ЖЕК «Покровська» для очищення покрівель від снігу та буруль щоденно залучають спеціалізовані підрядні організації (верхолазів). З початку зими спеціалізованими підрядними організаціями (верхолазами) було очищено 156 покрівель («Аванс груп», ТОВ «БК Фішер», «Сантехмонтажплюс», «Капіталбуд»).

13.12.2012

Останнім часом, у випусках  новин телеканалів «Інтер» та «1+1» було висвітлено ситуацію, що склалася наприкінці 2012 року щодо прийому відвідувачів у відділі державної реєстрації юридичних і фізичних осіб та у роботі Центру надання адміністративних послуг Шевченківського району м. Києва.

Основною причиною створення великих черг та значного збільшення звернень до державних реєстраторів є те, що у відповідності з п.1 наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010 року №457 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» з 01.01.2012р. набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (далі – КВЕД-2010) всі зареєстровані суб’єкти (юридичні особи та фізичні особи-підприємці) повинні внести зміни до відомостей Єдиного державного реєстру стосовно видів економічної діяльності до 31.12.2012р.

Як результат ситуації, що склалася, голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій ЗІМІН звернувся до голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова з листом, в якому зазначив:

 

«З метою зменшення ажіотажного напливу відвідувачів до відділів державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців та недопущення зростання невдоволення в їх середовищі, просимо Вас звернутися до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, якому відповідно до Указу Президента України від 06.04.2001р. № 370/2011 «Питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» передано виконання функцій Державної служби технічного регулювання України, з проханням подовжити термін переходу на використання КВЕД-2010 до 31.12.2013 року».

 

Інформаційна довідка

Станом на 01.10.2012 в Шевченківському районі зареєстровано 63371 СПД, в т.ч. 43410 юридичних осіб та 19961 фізичних осіб-підприємців. Необхідно підкреслити, що в Шевченківському районі зареєстровано 3,2% юридичних осіб від загальної кількості по Україні та 15,4% від відповідної кількості по місту Києву.
На сьогодні внесли зміни до відомостей Єдиного державного реєстру приблизно 29,4% від загальної кількості всіх зареєстрованих в Шевченківському районі суб’єктів господарювання. Таким чином, не внесли зміни до відомостей Єдиного державного реєстру стосовно видів економічної діяльності ще близько 44,7 тис. СПД. Якщо припустити, що відділом державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців буде щоденно проводитися прийом 300 СПД, для завершення цієї кампанії буде необхідно 149 робочих днів.
Отже, об’єктивно неможливо до кінця поточного року забезпечити обслуговування всіх зареєстрованих в Шевченківському районі суб’єктів підприємницької діяльності щодо приведення даних Єдиного державного реєстру про їх види діяльності у відповідність до КВЕД-2010.
 

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація завжди реагує на зауваження з боку громадськості та засобів масової інформації до своєї діяльності, намагаючись оперативно вирішувати питання та проблеми, які входять до її компетенції.

 

14.09.2012

На шпальтах газети «Сегодня» від 10 вересня 2012 року була надрукована стаття «Выборы» врачей». У зазначеній статті в критичній формі йдеться про те, що по всьому місту розклеєні об’яви з проханням до мешканців обрати собі дільничного лікаря.  І як приклад, приводиться копія об’яви, яка розміщена в будинку по вул. Б. Хмельницького, 68 Шевченківського району.
Хочемо зазначити, що Шевченківська райдержадміністрація виконуючи доручення вищестоящих органів влади, завжди діє в рамках правового поля. Так, відповідно до Наказу Міністерства Охорони здоров’я України від 04.11.2011 р. №756 "Про затвердження Порядку вибору та зміни лікаря первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та форм первинної  облікової документації", з вересня 2012 року кияни мають змогу самостійно обирати собі сімейних та дільничних лікарів.
Новий проект столичної влади дасть киянам можливість самостійно обирати або змінювати сімейних та дільничних лікарів. Про це повідомив начальник Головного управління охорони здоров’я Віталій Мохорєв.

«У рамках реформування первинної медико-санітарної допомоги столиці ми запровадили пілотний проект, який дозволяє мешканцям за власним бажанням змінювати або обирати сімейних лікарів, дільничних педіатрів і терапевтів. Для цього необхідно просто заповнити у своїй поліклініці відповідні документи та обслуговуватися в обраного фахівця», – розповів Віталій Мохорєв. При цьому, зазначив він, така процедура вимагає певного часу і відповідних змін у роботі медзакладу, у тому числі і у фінансових видатках. Саме тому заповнити реєстраційну форму можна буде протягом вересня кожного року.
«Треба розуміти, що такий проект передбачає матеріальне заохочення лікарів, яке стимулюватиме їх до підвищення якості роботи. Ми відпрацювали індикатори, за які будуть здійснювати доплати: оцінюватимуться у першу чергу якість та об’єми роботи. Щомісячно у кожному поліклінічному закладі працюватиме тарифікаційна комісія, яка відповідно до звіту лікаря і визначатиме рівень доплат. До слова, у двох пілотних районах – Дніпровському і Дарницькому – лікарі вже сьогодні отримують нову підвищену зарплатню», – повідомив Віталій Мохорєв.  

 

12.09.2012

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація завжди реагує на критичні зауваження з боку громадськості та засобів масової інформації до своєї діяльності, намагаючись оперативно вирішувати питання та проблеми, які входять до її компетенції.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації працює на повну потужність: забезпечена нормальна працездатність терміналів електронної системи керування чергою, відбувається прийом всіх відвідувачів, які бажають отримати послуги в відділі державної реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

За офіційними даними Державної реєстраційної служби України Шевченківський район м. Києва станом на 01.01.2012 року займає 10 місце по кількості зареєстрованих юридичних осіб серед регіонів/областей України після Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Одеської, АР Крим, Львівської, Запорізької, Київської, Луганської областей.

Кожного дня на прийом до державних реєстраторів Шевченківської райдержадміністрації через електронну систему керування чергою реєструється  від 300 до 500 осіб, щоденно державними реєстраторами виконується більше 350 реєстраційних дій, а кожним державним реєстратором від 30 до 60 реєстраційних дій.

Шевченківська районна в м. Києві державна адміністрація продовжує здійснювати комплекс заходів, щодо вдосконалення та поліпшення процедури проведення реєстраційних дій та скорочення черг до державних реєстраторів.

З відкриттям Центру надання адміністративних у послуг квітені 2012 року було створено всі сприятливі умови для відвідувачів, облаштовано приміщення для очікування,  встановлені інформаційні стенди та інформаційний кіоск.

Для зручності відвідувачів в центрі встановлено електронну систему керування чергою, яка допомагає уникнути скупчення людей у місцях прийому відвідувачів і організувати цивілізований порядок обслуговування. Система керування чергою підключена до кожного робочого місця державного реєстратора (оператора) та здійснює розподіл відвідувачів між реєстраторами в автоматичному режимі. В залі очікування відвідувачів встановлено центральне табло, на якому при підході черги, яка зазначена на талоні кожного відвідувача, висвічується номер черги та номер вільного оператора, при цьому табло видає звуковий сигнал, щоб відвідувач звернув увагу на виклик та вчасно потрапив на прийом за своєю чергою.

Прийом здійснюється відповідно до затвердженого графіку, кожен день впродовж робочого дня. В разі потреби, години прийому подовжуються та прийом відвідувачів здійснюється до останнього зареєстрованого в черзі.

На сьогодні для налагодження роботи державної реєстрації проводиться робота по заміщенню вакантних посад державних реєстраторів та прийнято розпорядження КМДА від 23.08.2012 №1476, яким збільшено граничну чисельність Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на п’ять одиниць, які введені до штатного розкладу відділу.

 

13.02.2012

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація завжди реагує на критичні зауваження з боку громадськості та засобів масової інформації до своєї діяльності, намагаючись оперативно вирішувати питання та проблеми, які входять до її компетенції.
Також є приємним, що робота керівництва та працівників Шевченківської РДА викликає не тільки претензії та зауваження, а й слова вдячності, про що зазначено у останньому номері додатку «Уикенд» від 09.02.2012 № 6(593) до Щотижневика «2000».

 

Не дожидаясь потепления
Николай Белоус
В опубликованном в «Уикенде» материале «Быстрое реагирование» недельной давности» (№ 4 от 26.01.2012) сообщалось о том, что неизвестные разрисовали танк Т-34 и мемориальный комплекс на Шулявке.
Когда я обратился с вопросом об этом в администрацию Шевченковского района, там пообещали восстановить памятник сразу, как только потеплеет.
На быстрое решение вопроса я не надеялся, поскольку вместо потепления наступило резкое похолодание. Оказалось, зря. Проходя вечером мимо мемориала, обнаружила что администрация района решила не дожидаться благоприятных погодных условий. Проблему решили оперативно и качественно - на постаменте и стелах от краски не осталось и следа.
Редакция «Уикенда» благодарит Сергея Зимина - главу Шевченковской райадминистрации за оперативность. Мы уверены, что районным властям признательны также ветераны, сообщившие нам о факте осквернения памяти о Великой Победе.

 

Версiя для друку