Головна  →  Адміністрація  →  Протидія корупції
Протидія корупції

Шевченківська районна в місті Києва державної адміністрація, в межах повноважень, співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних правопорушень або правопорушень, пов'язаних з корупцією та інших порушень Закону України "Про запобігання корупції".

Викривачі та їх близькі особи перебувають під захистом держави.

Надіслати відповідне повідомлення, в якому є інформація, яка стосується конкретної особи, містить фактичні дані та підкріплені докази, які можуть бути перевірені, можливо через:

  • офіційний веб-сайт ШРДА: https://shev.kyivcity.gov.ua
  • Е-поштою за адресою: yuliya.lysenko@shev.kmda.gov.ua
  • Поштова адреса: 01054, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 24

У разі направлення повідомлення поштою на конверті робиться позначка "Про корупцію".

Повідомити (усно) за телефоном: (044)235-12-60

В. о. головного спеціаліста з питань взаємодії з питань запобігання та виявлення корупції Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Лисенко Юлія Анатоліївна:

Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються частиною п'ятою статті 53 України "Про запобігання корупції".

Так, повідомлення про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у цьому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

*****

Спеціальні уповноважені суб'єкти у сфері протидії корупції - Національне агенство з питань запобігання корупції

Адреса: 01103, м. Київ, буд. Дружби народів, 28
Телефон: (044)200-06-94
Е-поштою за адресою: info@nazk.gov.ua

 
*****

"Лінія довіри" Управління з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), на які можна надіслати інформацію щодо порушень антикорупційного законодавства:

Е-поштою за адресою: corruption_info@kma.gov.ua
Телефонами: (044) 202-60-11, (096) 588-11-88

Інформація на "лінію довіри" надається анонімно, не може розглядатись як звернення громадян, відповідно до Закону України "Про звернення громадян", а тому її надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом КМДА виключно як додаткове джерело для прийняття рішень щодо необхідності проведення перевірок, а також при плануванні та здійсненні інших заходів спрямованих на запобігання корупції.

*****

Антикорупційний телефон довіри та адреса е-пошти ДПА у м.Києві щодо протиправних дій працівників податкової служби: 0 800 501 007; idd@sfs.gov.ua

*****

Антикорупційний телефон довіри та адреса е-пошти управління Служби безпеки України у м.Києві: 0 800 501 482; collcenter@ssu.gov.ua

*****

Адреси е-пошти Головного управління внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА, за якими можна надіслати інформацію:

  • Щодо порушень законодавства у сфері закупівель – tender@kievcity.gov.ua
  • Щодо порушень законодавства у сфері оренди – orenda@kievcity.gov.ua
  • Про інші порушення та зловживання – stop@kievcity.gov.ua
  • Щодо порушень законодавства у сфері відчуження майна – majno@kievcity.gov.ua
  • Щодо порушень законодавства у сфері ремонтно-будівельних робіт – obmir@kievcity.gov.ua

 

Нормативно-правова база щодо протидії корупції

Загальнодержавні:

Місцеві:

Версiя для друку