Головна  →  Адміністрація  →  Спостережна комісія  →  Оголошення СК
Оголошення

02.08.2021

2 серпня 2021 року припинено повноваження члена спостережної комісії при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації - Рагімової Інни Вікторівни. Підстава написана власноруч  заява за власним бажанням. 


17.05.2019

ДО УВАГИ! ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ ПРИ ШЕВЧЕНКІВСЬКІЙ РДА В МІСТІ КИЄВІ

На виконання п.12 Постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 р. № 1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії» повідомляємопро формування нового складу спостережної комісії при Шевченківській районній державній адміністрації міста Києва.

Просимо підприємства, установи і організації незалежно від форми власності, які бажають включити до нового складу спостережної комісії своїх представників, подати до райдержадміністрації відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації в термін до 28.06.2019 року.

Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

До складу спостережної комісії входять представники громадських організації, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організації незалежно від форми власності та окремі громадяни.

Членами спостережних комісій не можуть бути судді, представники органів прокуратури, органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, Державної виконавчої служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково.

Основними завданнями спостережної комісії є:

  • організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання;
  • сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених та створенні належних умов для їх тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян;
  • організація виховної робот з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання;
  • надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.
Версiя для друку