Головна  →  Громадськості  →  Міські конкурси ІГС  →  2021 рік  →  Оголошення
Оголошення

24.03.2021

Оголошення про засідання конкурсної комісії з відбору громадських організацій, які здійснюють діяльність на території Шевченківського району м. Києва, для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва у 2021 році при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації та проведення ІІ етапу конкурсного відбору

Відповідно до п. 26 Порядку відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 11 лютого 2016 року №89/89 (в редакції рішення Київської міської ради від 19 квітня 2018 року № 495/4559), Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє про засідання конкурсної комісії з відбору громадських організацій, які здійснюють діяльність на території Шевченківського району м. Києва, для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва на 2021 рік при  Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації та проведення ІІ етапу конкурсного відбору з метою визначення розміру фінансової підтримки на 2021 рік по кожній громадській організації для реалізації проектів, які пройшли перший етап конкурсного відбору і набрали не менше ніж 20 балів.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 29.03.2021 о 14:00в режимі онлайн з метою запобігання поширеннюна території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).


21.12.2020

Рішення про скликання засідання конкурсної комісії з відбору громадських організацій, які здійснюють діяльність на території Шевченківського району м. Києва, для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва на 2021 рік при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації

1. Відкласти онлайн засідання конкурсної комісії з відбору громадських організацій, які здійснюють діяльність на території Шевченківського району м. Києва, для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва на 2021 рік при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації (II етап конкурсного відбору та визначення розміру фінансової підтримки на 2021 рік по кожній громадській організації для реалізації проєктів, які пройшли перший етап конкурсного відбору і набрала не менше ніж 20 балів), яке мало відбутися 22.12.2020 о 14:00, у зв’язку з відсутністю кворуму.

2. Оприлюднити дане рішення на субвеб сторінці Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

3. Повідомити голову постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту про відкладення дати проведення засідання конкурсної комісії з відбору громадських організацій, які здійснюють діяльність на території Шевченківського району м. Києва, для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва на 2021 рік при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації (II етап конкурсного відбору на 2021 рік), яке мало відбутися 22.12.2020 о 14:00 в режимі онлайн.


18.12.2020

Оголошення про засідання конкурсної комісії з відбору громадських організацій, які здійснюють діяльність на території Шевченківського району м. Києва, для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва у 2021 році при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації та проведення ІІ етапу конкурсного відбору

Відповідно до п. 26 Порядку відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 11 лютого 2016 року №89/89 (в редакції рішення Київської міської ради від 19 квітня 2018 року № 495/4559), Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє про засідання конкурсної комісії з відбору громадських організацій, які здійснюють діяльність на території Шевченківського району м. Києва, для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва у 2021 році при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації та проведення ІІ етапу конкурсного відбору з метою визначення розміру фінансової підтримки на 2021 рік по кожній громадській організації для реалізації проектів, які пройшли перший етап конкурсного відбору і набрали не менше ніж 20 балів.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 22 грудня  2020 року о 14:00 в режимі онлайнз метою запобігання поширеннюна території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2  та  з урахуванням  постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).


 23.10.2020

Оголошення про проведення відкритого захисту конкурсних пропозицій, поданих громадськими організаціями на конкурсну комісію з відбору громадських організацій, які здійснюють діяльність на території Шевченківського району м. Києва, для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва на 2021 рік при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації

Відповідно до п. 26 Порядку відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 11 лютого 2016 року №89/89 (в редакції рішення Київської міської ради від 19 квітня 2018 року № 495/4559), Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє про проведення відкритого захисту конкурсних пропозицій, поданих громадськими організаціями для участі у конкурсному відборі громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва на реалізацію розроблених ними проектів у 2021 році.

Засідання конкурсної  комісії та відкритий захист конкурсних пропозицій відбудеться 28 жовтня 2020 року о 14:00 за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 24, 2 поверх, 201 кабінет (актова зала).

Увага! 

З метою попередження поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, під час засідання конкурсної комісії та відкритого захисту конкурсних пропозицій ПРОСИМО ОБОВʾЯЗКОВО ДОТРИМУВАТИСЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Громадянам, які бажають бути присутніми під час відкритого захисту проєктів як спостерігачі, необхідно подати свої кандидатури для включення до списку учасників засідання до 16:00 27 жовтня 2020 року на електронну адресу: [email protected], тел. 234 44 18. 


27.08.2020

Оголошення про початок проведення конкурсного відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва на 2021 рік

Відповідно до Порядку відбору  громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 19.04.2018 № 495/4559, Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє про початок проведення конкурсного відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва у 2021 році.

До участі у конкурсному відборі допускаються громадські організації, які мають статус юридичної особи не менше ніж один рік до дати оголошення конкурсного відбору, діяльність яких поширюється на території району (районів) міста Києва.

Метою проведення конкурсного відбору є залучення громадських організацій до співпраці з виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), районними в місті Києві державними адміністраціями шляхом реалізації розроблених ними проектів, спрямованих на виконання завдань і заходів Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, затвердженої рішенням Київської міської ради від 15 грудня 2011 року № 824/7060 «Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року», в частині підвищення рівня соціального захисту окремих категорій населення.

Конкурсні пропозиції подаються громадськими організаціями  за такими пріоритетними напрямками:

1.Реабілітація та соціальний захист осіб з інвалідністю різних нозологій захворювань (крім осіб з вадами слуху та зору).

2.Реабілітація та адаптація осіб з вадами слуху та зору.

3.Проведення комплексної реабілітації та спеціалізованого консультування дітей та молоді з інвалідністю. 

4.Реінтеграція людей груп ризику (осіб, які звільняються з місць позбавлення волі).

5.Соціальна реабілітація учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій та їхніх сімей.

6.Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

7.Соціальна адаптація дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

8.Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

9.Соціальна реабілітація та залучення людей похилого віку до активної участі в суспільному житті міста.

10.Проведення роботи, спрямованої на патріотичне виховання молоді.

11.Абілітація, заходи із включення до місцевої спільноти, представництво інтересів, розумні пристосування для осіб з інтелектуальними порушеннями та членів їх сімей, які здійснюють опіку та догляд.

12.Надання інших соціальних послуг.

Для участі у Конкурсному відборі громадські організації подають: 

1)заявку на участь у конкурсному відборі встановленої форми ();

2)копію статуту громадської організації;

3)копію рішення уповноваженого органу про внесення громадської організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

4)копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

5)коротку інформацію про діяльність та досвід роботи громадської організації;

6)опис проекту за встановленою формою () та кошторис витрат, необхідних для виконання проекту, в описі проекту обов’язково зазначити цільову групу на яку спрямований проект і район;

7)звіт про використання бюджетних коштів за попередній рік з відповідними підтверджуючими документами (для громадських організацій, які отримали бюджетні кошти у попередньому році).

Учасник конкурсного відбору може подавати одну або декілька конкурсних пропозицій у друкованій та електронній формі.

Документи, подані учасником конкурсного відбору, засвідчуються на кожній сторінці підписом керівника та скріплюються печаткою громадської організації.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою.

Строк подання конкурсних пропозицій – 30 днів з дня оголошення про проведення конкурсного відбору.

Прийом конкурсних пропозицій здійснюється  Управлінням праці та соціального захисту населення Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 5 (діє скринька). Також, відсканований пакет зазначених вище документів з відміткою «для участі в конкурсному відборі» потрібно надіслати на електронну адресу: [email protected]

Пн-Чт з 8:00 до 17:00

Пт з 8:00 до 15:45

Телефони для довідок: 236-11-94, 234-44-18.

Версiя для друку