Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Відділ контролю за благоустроєм району

 Відділ контролю за благоустроєм району

Начальник відділу

КОПЕЦЬ

Станіслав Олегович

т. 288-22-31  каб. 409

E-mail:

stanislava.kopets@shev.kmda.gov.ua

Заступник начальника відділу

ТАТАРЧУК

Дмитро Васильович

т. 288-22-31

каб. 408

E-mail:

dmytro.tatarchuk@shev.kmda.gov.ua

Головний спеціаліст

ПАНЧЕНКО

Марина Миколаївна

т. 288-22-31

каб. 408

E-mail:

maryna.mogyla@shev.kmda.gov.ua

Головний спеціаліст

ПИСАНИЙ

Сергій Євгенійович

т. 288-22-31

каб. 409

E-mail:

Sergii.Pysannyi@shev.kmda.gov.ua

Головний спеціаліст

ДРАПЕЙ

Назар Ігорович

т. 288-22-31

каб. 409

E-mail:

nazar.drapei@shev.kmda.gov.ua

Головний спеціаліст

ЛЮБИМОВ

Дмитро Миколайович

т. 288-22-31

каб. 409

E-mail:

dmytro.liubimov@shev.kmda.gov.ua

Головний спеціаліст

СТОТЛАНД

Артем Леонідович

т. 288-22-31

каб. 409

E-mail:

artem.stotland@shev.kmda.gov.ua

Головний спеціаліст

УКОЛОВ

Святослав Олегович

т. 288-22-31

каб. 409

E-mail:

sviatoslav.ukolov@shev.kmda.gov.ua

Головний спеціаліст

АФОНІНА

Ірина Олександрівна

т. 288-22-31

каб. 408

 

Адреса

01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 24

Час роботи

понеділок - четвер з 9.00 до 18.00
п'ятниця з 9.00 до 16.45
перерва з 13.00 до 13.45

Прийом начальника відділу

вівторок – 16:00-18:00,

четвер - 16:00-18:00

Прийом заступника начальника відділу:

          понеділок – 16:00-18:00,         

середа - 16:00-18:00

Основними завданнями відділу є:

2.1. Здійснення контролю за благоустроєм території, технічним і санітарним станом об'єктів інфраструктури, правомірності розміщення малих архітектурних форм згідно з чинним законодавством.

2.2.Сприяння соціально-економічному розвитку Шевченківського району м. Києва.

2.3. Виявлення недоліків зовнішнього благоустрою на території району та вживання організаційних, адміністративних та економічних заходів щодо їх усунення.

 

Основними функціями відділу є:

3.1. Забезпечення виконання оперативних завдань та доручень голови Шевченківської райдержадміністрації та заступника голови, якому безпосередньо підпорядковується відділ згідно з розподілом обов'язків між головою та заступниками, а також керівництва Головного управління контролю за благоустроєм міста.

3.2. Участь у розробці комплексних програм і планів проведення місячників з благоустрою, озеленення та санітарно-технічного стану району.

3.3. Проведення планових комплексних перевірок благоустрою і санітарного стану територій району та місць масового перебування громадян з залученням представників необхідних служб міста та району.

3.4. Погодження, відкриття (закриття) та облік ордерів на виконання аварійних і планових робіт, які виконуються на території району.

3.5. Контроль за виконанням умов та термінів аварійних і планових ордерів, виданих Головним управлінням контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном м. Києва.

3.6. Участь у ліквідації наслідків аварій та наслідків стихійного лиха в районі.

3.7. Погодження щодо видання дозволів, паспортів на розміщення об'єктів зовнішньої реклами, малих архітектурних форм, сезонних майданчиків.

3.8. Подання на розгляд керівництва Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації і начальника Головного управління контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном м. Києва інформації про керівників служб, підприємств, організацій та установ, які систематично порушують встановлені правила (вимоги), щодо забезпечення благоустрою, озеленення та санітарного стану району.

3.9. Участь у створенні і роботі постійно діючих комісій по визначенню відновної вартості об'єктів благоустрою на території району.

3.10. Контроль за якістю виконаних робіт по відновленню елементів благоустрою.

3.11. Здійснення підготовки та експертизи, в тому числі вивчення, перевірки, аналітичних досліджень, кількісної та якісної оцінки наслідків впровадження проектів розпоряджень Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та інших нормативно-правових актів у галузі контролю за благоустроєм.

3.12. Надання приписів службам, підприємствам, установам і організаціям району, незалежно від форм власності і підпорядкування, а в Головне управління контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном м. Києва заявки про демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм, рекламоносіїв та інших самовільно розміщених об'єктів.

3.13. Облік та розгляд пропозицій, скарг та заяв, службових листів, доручень керівництва Шевченківської райдержадміністрації стосовно питань благоустрою, які входять до компетенції Відділу.

3.14. Надання консультацій підприємствам, організаціям та установам щодо комплексного благоустрою територій району.

3.15. Організація проведення місячників, суботників, санітарних днів з метою поліпшення технічного і санітарного стану, благоустрою території міста та району.

3.16. Контроль за прибиранням території закріпленої за підприємствами, установами, організаціями, відомствами та об'єктами торгівлі всіх форм власності.

3.17. Виконання інших доручень керівництва райдержадміністрації. 

Версiя для друку