Головна  →  Діяльність  →  Молодь/ спорт/ оздоровлення та відпочинок  →  Молодь /Заходи / Звітність  →  Інформація про проведення молодіжних заходів у І кварталі 2021 року
Інформація про проведення молодіжних заходів у І кварталі 2021 року

Відповідно до Календарного плану реалізації проектів та проведення заходів відділу молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  на 2021 рік по КПКВ 4913133 «Інші заходи та заклади молодіжної політики», відділом заплановано проведення 10 заходів, у т.ч спільно з громадськими організаціями та активістами молодіжного руху, за підтримки Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

У І кварталі 2021 року організовано та проведено:

  • 3 молодіжні заходи (залучено 114 осіб)

Зокрема:

20-21.02.2021 - Алея Героїв Небесної Сотні - проведення церемонії ушанування – покладання квітів до пам’ятних знаків, присвячених подіям та учасникам Революції Гідності «Акція «Запали свічку» за участю громадської організації «Скаутське об’єднання «Оріяна» та студентів-активістів вищих навчальних закладів, розташованих на території Шевченківського району
м. Києва (фотозвіт).

 

16.03.2021 – у Національній бібліотеці для дітей відбувся пізнавальний квест для дітей шкільного віку на «Від Шевченкового слова – до сучасної літератури»

/news/13580.html

https://kievvlast.com.ua/style/bibliotekaskarbnitsya-intelektu


Крім того, діти та молодь Шевченківського району брали участь у грі-вікторині до Дня Соборності України «Любіть Україну!», за допомогою якої вони змогли підтвердити свої знання про рідну державу, перевірити й поповнити їх про історію, географію, народні звичаї, традиції та літературу країни.

Захід організовано спільно з Київським міським палацом для дітей та юнацтва. Завдання онлайн-вікторини виконували 34 юних учасника з Києва та столичної області. Вік  знавців України – від третьокласників  до студентів. Була навіть учасниця з Вінниці – 5-класниця Христинка Маслій.

І місце – Ілья Пономаренко, учень 7-Б класу гімназії №172 «Нивки» та Олександра Пономаренкио, студентка І курсу КНУКіМ (м. Київ)

ІІ місце – Аміна Кочура (м. Київ)

ІІІ місце - Христина Маслій (м. Вінниця)

https://kievvlast.com.ua/style/gra-viktorina-do-dnya-sobornosti-ukraini-lyubit-ukrainu?noredirect=true

фото та відеозвіт переможців конкурсу

Версiя для друку