Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Грошова компенсація
Нормативні документи:


- Постанова Кабінету Міністрів України від 14.02.2006 № 228 "Про порядок виплати та розміри грошової компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування"
Грошова компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування виплачується інвалідам, законним представникам дітей-інвалідів, які відповідно до законодавства мають право на забезпечення автомобілем.
Компенсація на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів виплачується всім інвалідам (законним представникам дітей-інвалідів), які в установленому порядку забезпечені автомобілями, у сумі 142 грн. на рік.
Компенсація на транспортне обслуговування інвалідів виплачується інвалідам, законним представникам дітей інвалідів, які перебувають на обліку для безкоштовного забезпечення автомобілями; мають право на забезпечення автомобілями і за власним бажанням відмовились від їх одержання і бажають отримувати грошову компенсацію у сумі 192 грн. на рік.

Версiя для друку