Головна  →  Адміністрація  →  Керівний склад  →  Голова адміністрації

   

ГАРЯГА

Олег Олександрович

 

Адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 24

Голові безпосередньо підпорядковуються такі підрозділи адміністрації:
  • відділ з питань цивільного захисту;
  • юридичний відділ;
  • відділ контролю;
  • відділ організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови;
  • сектор з питань оборонної та мобілізаційної роботи;
  • головний спеціаліст з питань внутрішнього фінансового контролю та аудиту;
  • головний спеціаліст з питань режимно-секретної роботи;
  • відділ економіки;
  • Фінансове управління;
  • Управління (Центр) надання адміністративних послуг.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА:

Працює на посаді

голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації 

Громадянство

громадянин України

Місце народження

м. Будапешт, Угорщина

Володіння мовами

українською‚ російською‚ англійською - вільно

Загальний стаж (станом  на 30.01.2020)

Стаж роботи в органі (станом на 30.01.2020)

19 р. 02 м.

 

05 р. 05 м.

 

ОСВІТА:

повна вища

2000 р.

спеціальність "Правознавство"

кваліфікація - магістр права

 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

базова вища

1995 - 1999 р.

спеціальність "Право",

кваліфікація - бакалавр права

Інститут економіки‚ управління та господарського права «Крок».

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:

21.11.1996 - 12.02.1998

координатор студентських програм, Громадська організація «Український молодіжний центр», м. Київ;

22.04.1998 - 25.05.1998

член науково-консультативної Ради, Спільне Українсько-Американське підприємство «Супермаш», м. Київ;

23.02.2002 - 16.04.2002

заступник голови комісії, Одномандатний виборчий округ № 222, Окружна виборча комісія виборів народних депутатів України, м. Київ;

17.04.2002 - 25.05.2006

заступник виконавчого директора, фінансовий директор, Громадська організація «Інститут Євро-Атлантичного співробітництва», м. Київ;

2002 - 2009

приватний підприємець (СПД-ФО);

26.05.2006 - 26.06.2006

помічник-консультант народного депутата України Ляпіної К. М., апарат Верховної Ради України, м. Київ;

27.06.2006 - 11.09.2009

заступник виконавчого директора, виконавчий директор, Громадська організація «Інститут Євро-Атлантичного співробітництва», м. Київ;

26.03.2006 -26.10.2010

депутат Шевченківської районної в м.Києві ради V скликання;

14.09.2009 - 31.05.2010

заступник голови, Шевченківська районна у м. Києві державна адміністрація, м. Київ;

01.06.2010 - 30.11.2010

радник голови, Шевченківська районна у м.Києві рада, м. Київ;

12.11.2010 - 20.04.2014

депутат Васильківської районної ради Київської області;

01.12.2010 - 18.08.2014

виконавчий директор, Громадська організація «Інститут Євро-Атлантичного співробітництва», м. Київ;

05.2014 - 11.2015

депутат Київської міської ради VII скликання;

19.08.2014 – по цей час

голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, м. Київ.

Версiя для друку