Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада  →  Діяльність громадської ради

31.07.2019

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Шевченківській РДА

31 липня 2019 року в приміщенні Шевченківської райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації за участю керівника апарату Шевченківської РДА, представників інститутів громадянського суспільства – членів громадської ради.

На початку засідання була заслухана Гусєва Тетяна Борисівна - начальник бюджетного відділу, Фінансового управління Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Тетяна Борисівна ознайомила присутніх на засіданні Громадської ради про пропозиції по об’єктах будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту, які планується реалізувати у 2020-2022рр., а також запросила присутніх на засіданні взяти участь у розгляді пропозиції до проекту.

Першим питанням, яке виносилось на засідання Громадської ради, було затвердження переліку комісії Громадської ради при Шевченківській РДА та персонального складу комісій. Вирішили затвердити 6 комісій Громадської ради при Шевченківській РДА згідно з переліком.

Другим питанням на порядку денному засідання Громадської ради було надання доручення комісіям провести засідання з метою обрання голів (заступників голів, секретарів), для обговорення планів роботи на 2019 рік, а також обговорення питань можливої взаємодії Громадської ради при Шевченківській РДА, депутатів Київради та Верховної ради України, які обрані в Шевченківському районі.


05.07.2019

Керівний склад Громадської ради при Шевченківській РДА обрано!

4 липня 2019 року відбулося перше засідання новообраного складу Громадської ради при Шевченківській РДА. Засідання відкрив керівник апарату Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації – Царан В.П.

Члени громадської ради розглянули Проект положення про Громадську раду при Шевченківській РДА, розроблений органом виконавчої влади, внесли свої зауваження та вирішили прийняти Проект положення  із внесеними поправками.

Наступним пунктом порядку денного було обрання керівного складу Громадської ради. На посаду голови  запропонували Чижа Ю.І., Кузнєцову М.Г., та Костянчука С.П., після рейтингового голосування переміг Чиж Юрій Іванович.

Заступниками голови стали Матюханов А.І. та Кузнєцова М.Г., секретарем Громадської ради було обрано Костянчука С.П.

Після обрання керівного складу Громадської ради було визначено основні напрямки діяльності та кількість постійних комісій.


 06.06.2019

Обрано склад Громадської ради при Шевченківській РДА на 2019-2021 роки

 

6 червня 2019 року в приміщенні Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Б.Хмельницького, 24) за участю представників інститутів громадянського суспільства відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Шевченківській РДА на 2019-2021 роки. Громадська рада при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації –  консультативно-дорадчий орган, основними завданнями якого є створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, здійснення контролю за діяльністю райдержадміністрації та  забезпечення відкритості та прозорості її діяльності. 

З 21 квітня 2019 року по 6 травня 2019 року ініціативна група з підготовки установчих зборів здійснювала прийом документів, на основі яких до списку учасників установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Шевченківській РДА було включено 21 особу уповноважених представників від інститутів громадянського суспільства. На установчих зборах були присутні 19 делегованих представників ІГС та 6 представників  Шевченківської РДА.

Обговоривши організаційні моменти, члени установчих зборів одноголосно проголосували за включення до складу Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації всіх 19 представників інститутів громадянського суспільства, які особисто були присутні на установчих зборах.


14.03.2019

14 березня 2019 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Шевченківській РДА

14 березня 2019 року в приміщенні Шевченківської райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації за участю керівника апарату Шевченківської РДА, представників інститутів громадянського суспільства – членів громадської ради, представників Ради ветеранів Шевченківського району, представників від КП УЗН Шевченківського району та відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю адміністрації.

Першим питанням, яке виносилось на засідання Громадської ради було делегування представників діючої громадської ради при Шевченківській РДА до Ініціативної групи із  підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації на 2019-2021 роки. Члени громадської ради внесли свої пропозиції та проголосували за те щоб до Ініціативної групи ввійшли 10 її представників. За результатами рейтингового голосування до складу Ініціативної групи були делеговані наступні члени діючої громадської ради: Герасименко О.В., Гончаренко Л.Л., Йовхоміщ Т.П., Костянчук С.П., Кузнєцова М.Г., Матюханов А.І., Савенков І.Г., Харченко В.П., Черватюк Л.Д., Чиж Ю.І.

Про роботу із ветеранами в Шевченківському районі міста Києва доповів член громадської ради Климко Олександр Іванович. Інформацію щодо роботи з ветеранами члени громадської ради взяли до відома.

Щодо озеленення бульвару Тараса Шевченка поінформував член громадської ради Харченко Василь Петрович, який запропонував Шевченківській РДА посприяти в організації суботника з висадки дерев на бульварі Т.Шевченка за участю членів громадської ради на 6-е квітня 2019 року. Представник від КП УЗН Шевченківського району м. Києва повідомила, що озеленення бульвару Тараса Шевченка комунальним підприємством заплановано на період з 13 по 20 квітня, тому членам громадської ради буде доречніше долучитися до робіт з озеленення бульвару безпосередньо в даний період. Представники громадськості погодилися з даною пропозицією.

Наприкінці засідання члени громадської ради обговорили питання щодо використання комунального майна в Шевченківському районі міста Києва -  доповідачем виступив Костянчук Сергій Петрович.

Також на засіданні громадської ради розглядалися нагальні питання щодо життєдіяльності району.

Версiя для друку