Головна  →  Адміністрація  →  Керівний склад  →  Андрєєв Віктор Іванович
 

АНДРЄЄВ

Віктор Іванович

 Біографічна довідка

Працює на посаді

першого заступника голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації з 12.09.2014

Громадянство

громадянин України

Число, місяць і рік народження

 

Місце народження

с. Велика Андрусівка Світловодського району Кіровоградської області

Освіта

повна вища‚ магістр, Національна академія державного управління при Президентові України, 2011 р., за спеціальністю "Управління суспільним розвитком", кваліфікація - магістр управління суспільним розвитком;

повна вища‚ магістр, Кіровоградський національний технічний університет, 2007 р., за спеціальністю "Фінанси", кваліфікація - магістр з фінансів;

повна вища‚ спеціаліст, Одеська національна юридична академія, 2003 р., за спеціальністю "Правознавство", кваліфікація - юрист

Науковий ступінь, вчене звання

кандидат юридичних наук, 2011 р.

Володіння мовами

українською‚ російською - вільно;

англійською - читає і перекладає зі словником

Нагороди, почесні звання

не має

Загальний стаж (станом на 12.09.2014)

 Стаж роботи в органі (станом на 03.04.2019)

22 р. 08 м.

 

04р. 06 м.

Депутат ради

депутат обласної ради Кіровоградська обласна рада з 01.11.2010 по 18.09.2012;

депутат обласної ради Кіровоградська обласна рада з 01.04.2006 по 30.10.2010;

депутат міської ради Кіровоградська міська рада з 01.04.2002 по 30.03.2006

Стягнення

Догана, неналежна організація робіт з прибирання території центральної частини м. Києва під час ускладнення погодних умов 7-8 січня 2016 року, розпорядження Шевченківської РДА, 22.02.2016, № 46-к/тм

Трудова діяльність

22.03.1990 - 02.07.1990

бібліотекар, Харківський інститут радіоелектроніки, м. Харків;

22.07.1990 - 15.05.1991

електромонтажник, Виробничо-будівельний кооператив «Шатиловский» , м. Харків;

10.06.1991 - 17.05.1993

вантажник, Світловодське виробниче об’єднання «Олімп», м. Світловодськ;

01.06.1993 - 04.11.1996

директор, ТОВ фірма «Граніт», м. Світловодськ;

05.11.1996 - 05.01.1998

директор, ТОВ фірма «Данай», Кіровоградська обл.;

12.01.1998 - 01.10.2001

директор, ПП «Данай», Кіровоградська обл.;

02.10.2001 - 30.04.2003

директор ТОВ «Данай», м. Кіровоград;

12.05.2003 - 01.03.2004

заступник голови правління, ВАТ Кіровоградгаз, м. Кіровоград;

02.03.2004 - 15.03.2004

тимчасово виконуючий обов’язки заступника міського голови Кіровоградської міської ради, м. Кіровоград;

16.03.2004 - 10.07.2006

заступник міського голови Кіровоградської міської ради, м. Кіровоград;

07.08.2006 - 04.12.2006

заступник директора-керівник направлення обслуговування бюджетних організацій Кіровоградського РУ Комерційного банку «Приватбанк»,                                              м. Дніпропетровськ;

19.09.2007 - 23.01.2008

директор, ТОВ спільного українсько-шведського підприємства з іноземними інвестиціями «Хайгер Бас Україна ЛТД», м. Кіровоград;

24.04.2008 - 14.09.2010

начальник управління, начальник Головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської обласної державної адміністрації, м. Кіровоград;

19.11.2010 - 03.04.2011

директор департаменту житлово-комунального господарства - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кіровоградської міської ради, м. Кіровоград;

04.04.2011 - 30.06.2011

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кіровоградської міської ради, м. Кіровоград;

01.10.2011 - 19.08.2014

директор, ТОВ «Київжитлосвіт», м. Київ;

20.08.2014 - 01.09.2014

помічник консультант народного депутата України Чугуннікова В.С. (без поширення дії Закону України «Про державну службу»), м. Київ;

02.09.2014 - 11.09.2014

помічник консультант народного депутата України Чугуннікова В.С. (з поширенням дії Закону України «Про державну службу»), м. Київ;

12.09.2014 - по цей час

перший заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, м. Київ;

 
 Тимчасово відсторонений відповідно до розпорядження голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Гаряги О.О. від 27.03.2017 №78-к/тр "Про тимчасове відсторонення обов'язків першого заступника голови Андрєєва В.І."
Версiя для друку